Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Pehlivanları kızdırdı

Pehlivanları kızdırdı

Dün Seda Sayan'ın sunduğu programa konuk olan Aysel Gürel'in 'Güreşçilerin eşcinsel dürtüleri ağır basıyor' demesi, stüdyoda gerilim yaşanmasına yol açtı.

Kanal D'de yayınlanan 'Sabah Sabah Seda Sayan' programının dünkü konukları Fatih Ürek, Tanyeli ve Aysel Gürel'di... Stüdyoda konuklar arasında bulunan pehlivanlar ile Aysel Gürel arasında tartışma yaşandı. 'Pehlivanların eşcinsel dürtüleri ağır basıyor' tarzındaki sözleri, geçtiğimiz günlerde haber olan ünlü söz yazarına pehlivanlar, 'Bu bizim ata sporumuz. Yüzyıllardır yapılıyor. Bu yüzden bu spordan bahsederken dikkatli konuşmak gerek. Biz sporumuzu gelecek nesillere aktarmak için çalışıyoruz' diye karşılık verdi.

Aysel Gürel'in 'Sadece Türkler güreşmiyor ki, dünyada herkes tepişiyor' demesiyle ipler koptu. Konuk pehlivanlar 'Siz bize saygı göstermiyorsanız, biz de şu saatten itibaren sizi dinlemek istemiyoruz' diye çıkıştı.

Ağa kıyafetiyle katıldı
Kırkpınar ağalığına talip olarak gündemin ilk sırasına oturan Fatih Ürek ise ağa kıyafetiyle katıldığı programda ağa olma isteğini bir kez daha dile getirirken, Edirne'de çok iyi karşılandığını da sözlerine ekledi. 'Kırkpınar ağalığına aday olmam, bu sporun reklamını da yaptı' diyen Ürek'ten sonra, programa katılan pehlivanlar güreş tuttu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 31.05.2005
393
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.