Magazin

Peaches yatakta tecrübeliydi

Peaches yatakta tecrübeliydi

Ünlü müzisyen Bob Gelodf'un manken kızı Peaches Geldof'la yaşadığı bir gecelik ilişkiye ait fotoğrafları internette yayınlayan Amerikalı öğrenci Ben Bluett Mills konuyla ilgili yaptığı yeni açıklamalarla ortalığı karıştırdı.

Güncellenme tarihi:
Resimler için tıklayın Geldof'un Los Angeles'ta tanıştığı ve bir gece birlikte olduğu 23 yaşındaki Mills "Tanıştıktan sadece bir kaç saat sonra birlikte olmaya karar verdik. Müthiş bir kimsayal uyum yakalamıştık" diye konuştu. Amerikalı öğrenci, Peaches Gelodf'un o gece uyuşturucu kullandığını da ileri sürdü. Mills, Peaches'ın görüntüsünün yanısıra İngiliz aksanının kendisini çok etkilediğini söyledi. "Onun gerçekten sevimli ve komik olduğunu düşünüyorum. Peaches'i bir yıldız gibi görmedim. Sadece bir rock yıldızının kızı gibi gördüm onu" diye konuştu. Ben Bluett Mills, Peaches Geldof'un genç yaşına rağmen yatakta son derece deneyimli ve seksi davrandığını da sözlerine ekledi. 19 yaşındaki Geldof'un ABD'deki bu tek gecelik kaçamağının fotoğrafları internete sızınca büyük bir skandal çıkmıştı. Geldof'un tanıtımını yaptığı iç çamaşırı firması da bu yüzden genç modelin kontratını iptal etmişti. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 18.05.2010
463
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.