Magazin

Pavyon karısı diyerek üzerine yürüdü (Video)

Pavyon karısı diyerek üzerine yürüdü (Video)

Ünlü sanatçılar Saadet Gürses ile Deniz Akbulut canlı yayında fena kavga etti. Akbulut, "Pavyon karısı" diyerek Gürses'in üzerine böyle yürüdü.

Güncellenme tarihi:
deniz akbulut

CANLI YAYINDA BİRBİRİNE GİRDİLER (VİDEO)

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Ayşe Aral'ın sunduğu Beyaz Manşet programının bugünkü konukları sanatçı Saadet Gürses, Türk sanat müziğin efsane sesi Deniz Akbulut ve gazeteci Tahir Yaman'dı.

Gürses ile Akbulut arasında bir ara gergin anlar yaşandı. Saadet Gürses'in 'Deniz Akbulut'tan daha önemli roller aldım. Bu piyasada herkes haddini bilecek ' demesi üzerine Akbulut fena bozuldu.

Gürses ile çok sert tartışmaya giren Akbulut, 'Ben senle muhatap olmuyorum sen nereden geldin bugün? Sus, bana bugün milli piyangodan çıktı bu kadın. Kıskançlar. Kalkıyorum ben ' diye konuştu.

Bunun üzerine Gürses, gözleri görmeyen Akbulut'a, 'Ben seninle konuşmayacağım. Ağzından çıkanı kulağın duysun. Neden bu hallere geldiğini anlatırım, burada duramazsın ' diye çıkıştı.

'Kızım benim alnım ak. Söyle bakayım ' karşılığını veren Akbulut'a Gürses, 'Benle doğru konuşacaksın. Senin karşında Saadet Gürses var. Nasıl kör olduğunu anlatsın. Kolonya içiyordu ' dedi.

Pavyon karısı
Gürses'in bu sözleri karşısında adeta çılgına dönen Deniz Akbulut, 'Kolonya kokuyordum, içmiyordum. Senin gibi alkolik değildim. Senin gibi barlarda, pavyonlarda çalışmadım pavyon karısı ' diyerek Saadet Gürses'in üzeirne yürüdü.

Akbulut'u tutan Ayşe Aral ile Tahir Yaman, zor anlar yaşadı.

Yayın tarihi: 30.05.2012
1950
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.