Magazin

Pascal Nouma 'Numan' oluyor

Pascal Nouma 'Numan' oluyor

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Pascal Nouma, zamanı geldiğinde Türk vatandaşlığına geçeceğini ve Numan adını alacağını söyledi.

Bodrum Türkkuyusu Caddesi Ali Baba Sokak üzerinde, 24 odası ve 8 personeliyle müşterilerini ağırlayacak, açık havuzu, hamam ve saunaları bulunan Asmin Hotel'in açılışına katılan Pascal Nouma, sıcak ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.

Asmin Hotel'e "Selamun aleyküm" diyerek giren Nouma, işletmeci Birgül Gökşingöl Beylam ve Müdür Mehmet Karamanlı tarafından karşılandı. Hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektiren Nouma, zamanı geldiğinde Türk vatandaşlığına geçeceğini ve Numan adını alacağını söyledi.

Kendisine Beşiktaş'ın transferleri sorulan Nouma, "Beşiktaş transfer sezonuna hızlı girdi. Yapılan transferler gerçekten çok yerinde.

Özellikle Mustafa Pektemek'in takıma yararlı olacağını düşünüyorum. Umarım gelen futbolcular benden daha başarılı olurlar" dedi.
(Posta)
Yayın tarihi: 07.06.2011
594
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.