Magazin

Pascal diskalifiye edildi!

Pascal diskalifiye edildi!

Ünlü türkücü Nihat Doğan'la yumruk yumruğa kavga eden görüntüleri ile olay yaratan Pascal Nouma'nın yarışmadan diskalifiye edildiği iddia edildi.

Güncellenme tarihi:
Geçtiğimiz günlerde yaşanan kavga olayını Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu yapım şirketi 'böyle bir olay yaşanmamıştır, bu iddia hayal mahsulüdur' ifadeleri ile yalanlarken gazetelere yansıyan görüntülerle olayın yaşandığı ortaya çıkmıştı. Medyatava adlı internet sitesinin iddiasına göre de, Nouma güvenlik gerekçesiyle yarışma dışı bırakıldı. VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN Survivor'in bölümlerinde de ayrılışı gösterilecek olduğu söylenen ve 'Hiç kimse şahsıma ve arkadaşlarıma hakaret edemez, ettirmem' dediği iddia edilen Pascal Nouma'nın yarın İstanbul'a gelmesi bekleniyor. Acun ne dedi? Acun Ilıcalı, kavga sonrasında yapılan "Ada Konseyi"ne şunları söyledi: "Bugün talihsiz bir olay yaşadık. Çok zor şartlarda sinirlerin gerilmesi çok normal. Ancak oyunda gördüklerimiz kabul edilebilir şeyler değil. Biz prodüksiyon olarak bunu yaşamak istemiyoruz. Bugün yaşadığımız olaylar, güvenlik açısından karamsarlık yarattı. Olayların buradan nereye gideceğini göremiyoruz. Şu anda adada güvenlik tehlikesi var. Ekibim ve Show TV, birlikte bir toplantı yaptık. Bundan sonra adada güvenlikten emin olamayacağımız için Pascal Nouma'yı diskalifiye ettik." Pascal'ın bu açıklamanın yapıldığı konseye katılmasına izin verilmedi. Ancak daha sonra adaya götürülen Pascal, diğer yarışmacılara veda etti. Pascal'ın adaya gittiği anlarda Nihat Doğan adada değildi. Pascal bir-iki gün içinde adayı uçakla terk edecek. Kavganın fitilini ateşleyen sözler Pascal Nouma ile Nihat Doğan arasında önceki gün yaşanan kavga, Doğan'ın Ebru Destan ve diğer yarışmacılar için söylediği "Ben onları ekmek arası kaşar gibi yerim" sözleriyle başladı. Doğan'ın bu konuşması üzerine Nouma, hışımla üzerine yürüdü. Taner ve Tevfik, yumruk yumruğa gelen ikiliyi ayırmaya çalışırken Asena bayıldı.
Yayın tarihi: 08.05.2011
553
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.