Magazin

Partiye transparan elbiseyle katıldı

Partiye transparan elbiseyle katıldı

Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin yakın dostlarına evlerinde parti verdi. 30 ünlü ismin katıldığı partinin gözde eğlencesi tombalaydı. Beren Saat'in transparan giysisi dikkat çekti.

Güncellenme tarihi:

BEREN SAAT'İN O FOTOĞRAFLARI

Yılbaşı gecesi Yılmaz Erdoğan’ın Levent’teki villası ünlüler evi gibiydi. Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin yakın dostlarına evlerinde parti verdi. Partiye aralarında Beren Saat, Burak Kut, Yalın, Farah Zeynep Abdullah, modacı Özgür Masur ve Masur’un asistanı Serhat Kazancı’nın da bulunduğu çiftin 30 yakın arkadaşı katıldı. “Adını Feriha Koydum” dizisinin yıldızı Hazal Kaya’nın ise partiye son anda katılmaktan vazgeçtiği öğrenildi.


Beren Saat’in, yılbaşını geçen yaz Belçim Bilgin ile yaptığı Paris seyahati sırasında tanıştığı Fransız sevgilisi Cesar’ın yanında geçirmeyi planladığı ancak “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinin çekimleri yetiştirilemeyince planını değiştirdiği belirtildi. İstanbul’da kalınca yılbaşını yakın dostu Belçim Bilgin’in evinde geçiren Saat, gece boyunca oldukça neşeliydi.

Yayın tarihi: 02.01.2012
597
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.