Magazin

Paris'te büyük buluşma

Paris'te büyük buluşma

Acun Ilıca'nın son bombası Anjelina Jolie. Daha önce pek çok dünya yıldızını programında ağırlayan Ilıcalı, bu kez Paris'te Jolie ile röportaj yapmaya hazırlanıyor.

Güncellenme tarihi:
Röportaj, Angelina Jolie'nin son filmi 'The Tourist'in galası sonrasında verilecek resepsiyonda gerçekleşecek. Filmin Türkiye dağıtımcısı Pinema Film'in sahibi Pamir Demirtaş'ın da katılacağı gala 3 Aralık'ta. Pamir Demirtaş'ın çok eski arkadaşı olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, "Pamir benden Angelina Jolie ile röportaj yapmamı istedi. Onu kırmam söz konusu olamaz. Ayrıca Angelina Jolie şu ana kadar gördüğüm en hayırsever Hollywood yıldızı" diyerek oyuncuya olan hayranlığını dile getirdi. Ilıcalı, sözlerine şöyle devam etti: "Tası tarağı bırakıp Afganistan'da 10 gün kalıyor, oradan Kenya'ya gidiyor. Larry King'in şovunda da izledim. Konuşmaları çok güzel ve enteresan geldi. Bu yönlerini çok takdir ediyorum. Onunla hem tanışıp konuşmayı açıkçası ben de istedim. Konuşurken farklı, sıra dışı şeyler sormaya özen göstereceğim."
Yayın tarihi: 20.11.2010
360
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.