Magazin

Paris'in modacısının seks videosuna 1 Milyon $

Paris'in modacısının seks videosuna 1 Milyon $

Yatak odası serüvenleri yayınlanan ünlüler kervanına, Paris Hilton'un Amerikalı ünlü modacı Kim Kardashian da katıldı.

O.J. Simpson'ı büyük bir ustalıkla mahkemede savunan avukatlardan Robert Kardashian'ın kızı olan ünlü moda tasarımcısı Kim Kardashian'ın, üç yıl önce çekilmiş yatak odası görüntüleri Vivid Video tarafından 1 milyon dolarak satın alındı.

Plak yapımcısı Damon Thomas ile dört yıl süren bir evlilik yaşadıktan sonra boşanan, daha sonra Jessica Simpson'dan ayrılan Nick Lachey ile ilişki yaşayan Kardashian'ın, sevgilisi Ray J ile birlikte yatak odası serüvenlerini içeren görüntülerin, Vivid Video tarafından DVD'ye aktarılarak satışa çıkartılacağı belirtildi.

Ünlü tasarımcının seks görüntülerini içeren kasedi, adı açıklanmayan bir kaynaktan 1 milyon dolar (1 milyon 400 bin YTL) karşılığında satın aldıklarını açıklayan Vivid Video Başkanı Steven Hirsch, DVD'ye aktarılmış görüntülerin 28 Şubat'tan itibaren satışa sunulacağını belirterek, "Kardashian'ın sıcak yatak odası görüntülerinin bulunduğu kasetin tüm yasal yayın ve satış hakları elimizde. Otuz dakikayı aşkın görüntülerin yürekleri hoplatacağına inanıyoruz" dedi. Skandalların kadını olarak ünlenen ve kendi videolarını da internette yayınlalan Paris Hilton'un yakın arkadaşı Kim Kardashian'ın görüntüleri bir dönem ilişki yaşadığı Ray J ile birlikte çektikleri belirtildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.02.2007
625
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.