Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Paris 'Kim'e karşı

Paris 'Kim'e karşı

İki sosyetik güzel Kim Kardashian ve Paris Hilton arasındaki savaş bitmiyor. Dört yıl öncesine kadar yakın arkadaş olan iki yıldız, son birkaç yıldır konuşmuyor. Geçtiğimiz hafta günlük yaşantısının konu edildiği reality şov programına başlayan 30 yaşındaki Hilton'u 31 yaşındaki Kardashian programıyla yine geçti.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Hilton'un 'The World According to Paris' adlı programı bir hafta içinde 409 bin kişi tarafından izlendi. Kardashian'ın dört yıldır yayınlanan programı ilk bir ayda 1.3 milyon kişi tarafından izlenmişti. PARİS HİLTON VE KİM KARDASHİAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN Düşük reytingleri yüzünden programının yayından kaldırılması söz konusu olan Hilton, bu duruma sinirlendi. "O benim taklidim" Hilton Otelleri'nin varisi Paris Hilton Meksika'da kendi imzasını taşıyan ayakkabı ve çanta koleksiyonunu tanıttı. Tanıtıma Hilton'un Kim Kardashian için söylediği sözler damga vurdu. Seksi yıldız Kardashian'ın daha ünlü olduğu iddialarına "Orijinal olan benim. O taklidim" sözleriyle yanıt verdi. Sosyetik güzel Paris Hilton, bir zamanlar çantasını taşıyan, gece kendisiyle dışarı çıkmak için yalvaran Kim Kardashian'ın her geçen gün artan şöhretinden büyük rahatsızlık duyuyor. Birbirlerinin bulunduğu yerlere gitmemeye çalışan ikilinin yolu geçtiğimiz hafta Las Vegas'taki Lavo isimli gece kulübünde kesişti. Paris Hilton geceye Marilyn Monroe'yu andıran bir giysiyle katılsa da ne içeridekilerin ne de gazetecilerin ilgisini çekmeyi başarabildi. Kardashian ise, kulübe adım atmaz ilgi odağı oldu. İkili aynı masaya otursa da gece boyunca hiç konuşmadı. Kim Kardashian, estetik ameliyatlarla seksi bir imaja bürünmeden önce Hilton'un her giydiğini birebir taklit ediyordu. Kim Kardashian da ününü aynı Paris Hilton gibi bir seks kasedine borçlu. Hilton'un yakın çevresi Kardashian'ın bilinçli olarak kasedi internete verdiğini söylüyor. Kız kardeşiyle defilelerde yer alması için çağrılan Paris Hilton'u kıskanan Kardashian, sosyetik güzele göre çok daha iri hatlara sahip olmasına rağmen podyumda da şansını denedi. İlgi görmeyi seven Paris Hilton gibi Kardashian da tüm popüler dergilere poz verdi. Kardashian medya danışmanları sayesinde her defasında büyük ilgi çekmeyi başardı. (Milliyet)
436
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.