Magazin

Paris Hilton'un doğumgününde skandal!

Paris Hilton'un doğumgününde skandal!

Hilton otellerinin ünlü varisi Paris Hilton'un doğumgünü partisi konuklardan birinin taşkınlıkları yüzünden erkenden bitti. Yıldız gözyaşlarına boğuldu.

26. yaş gününü aralarında reality şov yıldızı Nicole Richie, kardeşi Nicky, şarkıcı Paula Abdul ve Courtney Love gibi ünlü isimlerin bulunduğu bir grupla kutlayan Hilton gece kulübüne Hollywood'un ünlü playboy'u Brandon Davis'in gelişiyle neye uğradığını şaşırdı.

Önce Suriye asıllı Paula Abdul'le dalga geçmeye başlayan Davis ünlü şarkıcıyı üzerine çiçekler atarak taciz etti. Olanlardan rahatsız olan Abdul kulübü terk edince milyarder Playboy bu sefer de geceye 14 yaşındaki kızıyla gelen Love'ı taciz etmeye başladı. Love'ı kucağına alan Davis ünlü şarkıcının etrafa frikik vermesini sağladı. Bununla da yetinmeye Davis Love'a kızının önünde sarkıntılık etti.

Love'ın da Abdul'ün peşinden kulübü terk etmesiyle Hilton'la uğraşmaya başlayan playboy sonunda güvenlik tarafından dışarı atıldı.

Doğumgünü partisinin tatsız olaylara sahne olmasıyla yıkılan Hilton gözyaşları içinde barı terk etti. Dışarıda basına uygunsuz pozlar veren Davis'in geçtiğimiz sene bir rehabilitasyon merkezinde tedavi gördüğü belirtildi.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 28.02.2007
347
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.