Magazin

Paris Hilton'dan cezaya büyük tepki

Paris Hilton'dan cezaya büyük tepki

Paris Hilton, şartlı tahliyenin gereklerini yerine getirmemesi nedeniyle 45 gün hapis cezasına çarptırılmasını `zalimce` ve `haksız` buldu.

Medyatik Paris Hilton, cezaya çarptırılmasından sonra Los Angeles'taki evinin önünde bekleyen foto muhabirlerine, hakime doğruyu söylediğini, ancak kendisine haksızlık edildiğini düşündüğünü belirtti.

26 yaşındaki Hilton, 'Bu ceza, hem zalimce hem de haksız. Bunu hak etmedim" dedi. Hilton ayrıca, halkla ilişkiler sorumlusu Elliot Miuntz ile "kendisini bu karmaşaya soktuğu" gerekçesiyle yollarını ayırdı.

Müvekkilinin 'meşhur olması nedeniyle hedef seçildiğini' ileri süren avukatı Howard Weitzman, Hilton'un cezasının hafifletilmesi için temyize başvuracağını bildirdi. Los Angeles üst mahkeme yargıcı, geçen cuma görülen davada Hilton'u geçici olarak iptal edilmiş ehliyetle araç kullanmaktan 45 gün hapse mahkum etti.

Hilton, duruşmada 'ehliyetinin iptal edildiğini bilmediğini' ve 'yasalara saygılı olduğunu, bundan sonra da hep saygılı olacağını, üzgün olduğunu' söylemiş, ancak yargıç, Hilton'un 'ehliyetinin geçici olarak iptal edildiğini bilmediğine inanmadığını, polisin bunu kendisine bildirdiğini belirterek, 'kendisine söylenen her şeyi göz ardı ederek, sonucu ne olursa olsun araç kullanmak istediğini düşünüyorum' demişti.
Yayın tarihi: 07.05.2007
546
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.