Magazin

Paris Hilton devamlı gündemde

Paris Hilton devamlı gündemde

Paris Hilton seks kaseti, sinema filmi, şarkıcılık, televizyonculuk, moda derken son olarak kitap projesiyle yine kendinden söz ettirecek.

Güncellenme tarihi:
Otobiyografisini yazmaya başlayan Hilton Otelleri'nin çılgın varisi Paris Hilton, kitabına "Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose" (Bir Mirasyedinin İtirafları: ....) adını verdi. İşte kitapta yer alan ilginç bölümler: 10'dan önce asla kalkmam Asla 10'dan önce kalkmayın ve gece 3'den önce yatmayın. Normal saatler normal insanlar içindir. Herkes normal olabilir. Ne sıkıcı. Esnemeye başladım. Böcekler ve terli erkekler Böceklerden başka hiçbir şeyden korkmayın. Bir de sizi öpmek isteyen terli erkeklerden. İki yanağınızdan öpen bir erkekten daha kötü bir şey olamaz. Bir kere öpmesi zaten kötüdür, aynı şeyi iki kez yaşamak daha da beterdir. Mutluluğun rengi pembe Eğer mutluysanız, pembe giyinin. Eğer depresyondaysanız, siyah giyinin. Siyah, giysilerle eğlenmeyi bilmeyen ve depresyonda olduklarını saklayan insanlar içindir. Bana inanın, harika bir vücudu olan hiç kimse siyah giymez. Cesaretli erkeği bulmanın yolu Her zaman çok iri bir korumanız olsun. Bu, erkekleri ürkütür. Eğer korumanız yanınızdayken bir erkek yanınıza yaklaşırsa, cesaretli bir erkek olduğunu hemen anlarsınız. Kızımın adı da Paris olacak Güzel bir isminiz olsun. Eğer bir mirasyedi olacaksanız, normal bir isminiz olamaz. Ben ismimi seviyorum, Paris benim en sevdiğim şehir. Okuldayken ismimle dalga geçerlerdi, ama ben de kendi kızımın ismini Paris koyacağım. Eğer gösterişli bir isminiz varsa, gösterişli davranırsınız. Anne olmaya hazırlananların bunu not etmesi gerekir. Sebze mi? O da ne? Sadece fast food ya da en mükemmel yemekleri yiyin. Cips, pamuk şeker ya da havyar olabilir. Patates kızartması ya da Los Angeles'daki Ivy'nin kara biberli karidesi de! Mirasyedi olmak uçlarda yaşamaktır. Enerji içeceği içen yorulmaz Asla light soda içmeyin. Sadece normal kola ve kafein yüklü enerji içecekleri için. Şampanyadan nefret edin, çünkü herkes bunu sevmenizi bekler. Enerji içecekleri en iyi parti içecekleridir. Asla yorulmazsınız. Çılgın Paris'i görün!
Yayın tarihi: 16.09.2004
565
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.