Magazin

Paris Hilton çok konuşulacak!

Paris Hilton çok konuşulacak!

Başrolünde Paris Hilton'un oynadığı "The Hottie and the Nottie-Seksi ve Çılgın" romantik komedi filmlerinin tutkunlarını ve gülmek, eğlenmek, hoşça vakit geçirmek isteyen sinemaseverleri ve erkekleri fazlasıyla memnun edebilecek bütün unsurları taşıyor.

Güncellenme tarihi:
Paris'in mükemmel fotoğrafları burada... 2 Mayıs'ta gösterime girecek film aynı zamanda bir çeşit "Güzel ve Çirkin" komedisi. Filmin merkezinde "güzel ve şanslı" bir olan Cristabel Abbott (Paris Hilton); onun daha az talihli arkadaşı June Phigg (Christine Lakin) ve ikisinin tam ortasında kalan sırılsıklam aşık bir erkek bulunuyor. Hikaye ise şöyle gelişiyor: İlkokul yıllarından beri Cristabel'in sevgilisi olma isteğiyle yanıp tutuşan talihsiz Nate Cooper'ın (Joel David Moore), hayallerinin gerçek olmasının tek bir yolu vardır. Erkeklerin kendisinden bucak bucak kaçtığı June'a acele bir erkek arkadaş bulmak zorundadır. Bunu başaramadığı takdirde hayallerinin kızını elde etme şansı sıfırlanacaktır. June artılarından çok eksileri olan, evde kalmış, hiçbir erkeğin kendisiyle ilgilenmediği bir kızkurusu olduğundan, ona gönüllü bir partner ayarlamak ve bulmak dünyanın en güç ve en zorlu görevidir. Nate aşkı uğruna imkansızı başarmayı deneyecektir.
Yayın tarihi: 12.04.2008
528
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.