Magazin

Param var yiyorum kime ne?

Param var yiyorum kime ne?

'The Sun' gazetesinin hafta sonu eki 'Fabulous'a poz veren F1'in patronu Bernie Ecclestone'un kızı Tamara, baba parası yediği için kendini eleştirenlere sert çıktı.

Güncellenme tarihi:

TAMARA ECCLESTONE FOTOĞRAFLARI

Tamara, “Sahip olduklarım için özür dileyecek değilim. Benim durumumda olsalar onlar da alışverişe çıkardı” dedi.

F1'in patronu milyarder işadamı Ecclestone kızlarını, torunlarının kullanması için ayırdığı 5.7 milyar TL'lik fonu harcamakla suçlamıştı.

İngiliz basınından Mirror sitesinin haberine göre; Tamara (27) ve Petra (22) için iki milyar sterlinlik (5.7 milyar TL) fon ayırdığını ve bu paranın torunları için harcanmasını istediğini belirten Ecclestone, kızlarının bu parayı aşırı lüks yaşantılarına sarf ettiğini söylemişti.

Üç yıl önce ayrıldığı Hırvat asıllı eski manken eşi Slavica Radic'e de tepki gösteren 81 yaşındaki Ecclestone, "Ayrıldığım karıma, kızlarım ve gelecek torunlarımın kullanması üzere iki milyar sterlinlik bir fon açmıştım. Ama şimdi kızlarım bu paraya ulaşabiliyor. Bu parayı onlara vermemdeki amaç, ileride değer kazanacak mülklere yatırmaları veya torunlarıma harcamalarıydı. Ama hiç de böyle olmadı. Şimdi sürekli bu paradan harcıyorlar" şeklinde konuştu.İşte lüks yaşamlarıyla tanınan Ecclestone kardeşlerin dudak uçuklatan harcamaları....

Petra Ecclestone (22) Londra Chelsea’de 163 milyon TL değerinde sekiz odalı bir ev satın aldı.

Modellik yapan Tamara Ecclestone’un (26) Kensington’da satın almaya hazırlandığı evin değeri ise tam 110 milyon TL değerinde. Tamara'nın Londra'daki evinde 700 bin sterlinlik (1 milyon 980 bin TL) değerinde bir ayakkabı koleksiyonu bulunuyor.

Hem Petra hem de Tamarra'nın American Express kredi kartları olduğu belirtilirken, limitleri ise dudak uçuklatacak türden: 2 milyon sterlin. İngiliz işadamı Ecclestone'un şirketlerinin CEO'ları da birçok kez, iki kız kardeşi şikayet etti.

TAMARRA ECCLESTONE

EĞLENCE: 5 milyon sterlin
5 OTOMOBİL: 2 milyon sterlin
2 MALİKANE: 30 milyon sterlin
2 RESİDENCE: 5 milyon sterlin
KIYAFET: 3 milyon sterlin
MÜCEVHER: 6 milyon sterlin

Yayın tarihi: 13.03.2012
442
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.