Magazin

Panpiş aşık olduğu futbolcuyu açıkladı

Panpiş aşık olduğu futbolcuyu açıkladı

Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu Aramızda Kalsın programına katılan Hilal Cebeci öyle bir aşk itirafı yaptı ki...

Güncellenme tarihi:
hilal cebeci

Programda Hilal Cebeci, "Benimle ilgili internet haberlerimi her gün takip ediyorum. Dava açmak için her gün bakıyorum, olumsuz haberler için dava açıyorum. 6 avukatım var. Bazı kanallarda yasaklandım. Kral TV'de, Star Tv'de yasaklandım. Ekmek paramla oynandı. Ulusal bir kanal bir programa gitmediğim için haberlerimi yapmıyor. 2 fotoğraf yüzünden 12 yıllık kariyerimi yok sayıyorlar. Hakkari'ye giden tek şarkıcı benim. 13 yaşında İmam Hatip'e gitmek istedim ama olmadı" dedi.

HİLAL CEBECİ (FOTO GALERİ)

'MESSİ BANA ÇOK SEKSİ GELİYOR'

Hilal Cebeci ünlü futbolcu Messi'ye olan hayranlığını şu sözler ile dile getirdi. "Messi bana çok seksi geliyor. Barselona buraya gelse tanışacaktık. Gökhan Şükür'e güveniyorum o bir yolunu bulup beni tanıştıracak. Tanışırsam çok heyecanlanırım" dedi.

'İBRAHİM İÇİN MERMER TAŞLARA YATTIM AĞLADIM'

Hilal Cebeci sözlerini "Hayatımda bir kişiye aşık oldum hala da ona aşığım. Bir futbolcu. İbrahim Kaş. İnanılmaz derecede aşığım. Tanınan biri. Hiçbir zaman ortaya çıkmadık. Bir futbolcu.. Onun için mermer taşlara üç gün yatıp ağladım. Dönüp gelse uçarak evet derim. Evlensem gel dese boşanır yine onunla evlenirim. Messi ile evlensem yine giderim.' şeklinde sürdürdü.

Yayın tarihi: 08.05.2013
1093
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.