Magazin

Pamela'nın ikinci kitabı çok can yakacak

Pamela'nın ikinci kitabı çok can yakacak

Anılarından pirim yapmaya çalışan Pamela Anderson, yazdığı ikinci kitabında Hollywood'un bilinmeyen yönlerini ortaya çıkaracak.

Pamela Anderson'u uzun uzun tarif etmeye gerek yok. O, bir zamanlar pek beğenilen 'Sahil Güvenlik' dizisinin seksi yıldızıydı. Bu genç kadın, Hollywood'un yeni sarışın bombası olabilmek için göğüslerini büyüttürmüş, bir seks sembolü olarak tanınabilmek için ne gerekiyorsa yapmıştı.

Kumsalların sarışın bombası, şimdi kendini iki çocuğuna adamış, fedakar bir anne rolünü oynuyor. Ve de gelen haberlere bakılırsa, kamera karşısına geçmeden oynadığı rolünde çok da başarılı. Genç yıldızın sekiz yaşında Brandon ve altı yaşında Dylan adında iki oğlu var. Seksi anne, gün boyunca, çocuklarının üzerinden gözlerini ayırmıyor.

Merakla bekleniyor
Ancak Pamela Anderson, sadece annelik yapmıyor. Aylarca masa başında oturup bir kitap yazdı. 'Star'(Yıldız) adını verdiği kitap, Pamela Anderson'ın kendi hayatından esinlenerek yazdığı ilginç ayrıntıları içeren bir roman. Bir bestseller yazarı olarak imza toplantılarına katılmak, herkesin yazarlığını övmesi gibi ayrıntılardan çok etkilendiğini belirten güzel yıldız, birinci kitabının yankıları dinmeden, ikinci kitabının da hazırlıklarına başladı.

İkinci romanında Hollywood'da gün ışığına çıkmamış, şimdiye kadar duyulmamış olayları anlattığını vurgulayan Pamela Anderson, bu kitabının birincisinden daha etkili olacağını düşünüyor. Bu arada, çılgın yaşamlarıyla tanınan Hollywood starlarının, kitapta var olabilecek ayrıntılardan son derecece rahatsız olduğu ve kitabın yayınlanmasını merakla beklediği belirtildi.

Pamela Anderson, gazetecilere verdiği bir röportajda son kitabı ve anneliği üzerine konuştu.

 • Romandaki olayların yüzde kaçı gerçek?
  -Hemen hemen yüzde yüzü gerçek diyebilirim.

 • Kitabı yazmak size zevk verdi mi?
  -Hem de nasıl... Geçmişte yaşanmış olayları gözlerimin önünde canlandırıp, hayalimde her şeyi yeniden yaşamak çok güzeldi.

 • Anne olmakla, ünlü olmak arasında bir denge kurmak zor mu?
  -Çocuklarımla birlikte bir mağazaya girdiğim zaman, flaşlar parlamaya başlayınca, oğullarım buna tepki gösteriyorlar. O zaman ben de üzülüyorum. Ama bunun dışında ünlü olmamın, annelik görevlerini yerine getirmemi zorlaştırdığını düşünmüyorum.


 • "Göğüslerim için bir kere ameliyat oldum"
 • Göğüslerinizi herkes çok beğeniyor. Son zamanlarda yeni bir ameliyat geçirdiniz mi?
  -Hayır. Göğüslerim için bir kez ameliyat masasına yatmıştım. O gün, bu gündür de estetik cerrahlarıyla bir ilgim olmadı.

 • Şu sıra hayatınızda yeni bir erkek var mı?
  -Evet, var. Uzun bir süre, hiçbir aşk ilişkim olmadı. Zaten çocuklu bir kadının bir erkekle ilişki kurması pek de kolay değil. Şu sıralar gerçekten ilgi duyduğum biri var. Onunla henüz aynı evde yaşamıyoruz. Çocuklarımın da onayını almam gerekiyor.

 • Eski kocanız Tommy Lee ile görüşüyor musunuz?
  -Evet. Çocuklarla ilgili konuları tartışıyoruz. Çocuklarımızın okul toplantılarına birlikte katılıyoruz. Eski kocamla dostuz.

 • Yeni sevgiliniz manken Christian Monzon'la uzun bir beraberliğiniz olacağına inanıyor musunuz?
  -Elbette. Neden olmasın?

 • (Hürriyet/Kelebek)
  Yayın tarihi: 17.12.2004
  364
  dahafazlası
  YORUMLAR
  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.