Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Pamela'dan çok özel itiraflar

Pamela'dan çok özel itiraflar

Pamela Anderson, 40. doğum günü partisi öncesi OK dergisine özel bir röportaj verdi. Seksi oyuncu, eski eşi ünlü şarkıcı Tommy Lee hakkında önemli bir itirafta bulundu: "Onu ölene kadar seveceğim."

Kid Rock'tan ayrıldıktan sonra sıkıntılı günleri geride bıraktığını belirten Pamela Anderson, OK dergisine tatilini geçirdiği Cancun'da özel bir röportaj verdi. İşte bu röportajdan bazı önemli bölümler:

NASIL HİSSEDİYOR
Boşanma davasıyla uğraştığım zor bir dönem geçirdim. Ama şu anda gayet iyiyim. Kendimi tamamen işe adadım.

BOŞANMA DAVASI
Kid (Rock) ile boşandığım için pişman değilim. Ancak boşanmanın bıraktığı derin yaralar var. Şimdi onları sarıyorum.

YENİ SEVGİLİ
Kelly Slater ile aşk yaşadığımıza dair haberler çıkıyor ama onunla sadece arkadaşız. Henüz ciddi bir beraberliğe hazır değilim.

TOMMY LEE
Cancun'ya 11 yıl önce, Tommy Lee ile balayı tatili için gelmiştim. Şimdi yine buradayım. Günlerimi eski mutlu yaşantımı hatırlamakla geçiyorum. Tommy'ye çok değer veriyorum. Çünkü o, iki oğlumun babası. Onu ölünceye kadar seveceğim. Keşke o da burada olsaydı.

HAYAT
Hepimiz zaman zaman hata yapıyoruz ama hatalar yaşamın birer parçası. Üzülerek bir şey elde edilemiyor. Hayat çok kısa. Sadece daha iyi seçimler yapmaya çalışmalıyız.

YENİ PROJELER
Kid Rock'tan boşandıktan sonra kendimi daha çok işe verdim. Kardeşimle "Blonde and Blonder" filmini bitirdik. Yakında bir TV dizisinde rol alacağım. Ayrıca bir erkek parfümünün tanıtımını üstleneceğim.
(Hürriyet)
529
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.