Magazin

Pamela güzelliğini kaybediyor

Pamela güzelliğini kaybediyor

Pamela Anderson kendi web sitesinde yaptığı açıklamada, çocuklarıyla yüzmeye giderken dış görüntüsüne zaman harcamadığını yazdı.

İnternet'teki sitesinde açıklamada bulunan seksi yıldız Pamela Anderson şunları söyledi:

"Tanrıya şükür, İnternet'te 'alert' vermiyorum. Geçenlerde Hawai'den birkaç fotoğraf gönderdildi. Tüm dünya biliyor ki, vücudumda botox yok. Dışarı çıkarken aynalara bakmaktan nefret ediyorum. Zaten çok zor durumda kalmadıkça pek fazla ayna kullanmam.

Çocuklarımla birlikte plaja giderken de, boş paparazzilerin çocuklarımla beraber geçirdiğim, bana özel olan vakti kirletmesine de asla izin vermem".

Bu durumda Pamela şu şekilde mi düşünüyor? Eğer kemdime bakmayıp, kendimle ilgilenmezsem; hiç yaşlanmam'. Fakat bu yanlış bir düşünce, çünkü böyle giderse Pamela Dorian Grey'in kötü bir taklitçisi olacak gibi görünüyor. Son dönemlerdeki fotoğraflar da 39 yaşına gelen ve iki çocuk annesi olan Pamela'nın, eski mükemmel görüntüsünden bolca ödün vereceğini kanıtlıyor...
Yayın tarihi: 18.04.2007
303
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.