Magazin

Pamela bakanlık bastı

Pamela bakanlık bastı

Ünlü oyuncu Pamela Anderson'ı Washington'daki Sağlık Bakanlığı'nın kapısında görenler şaştı kaldı.

Hollywood'un "sarışın bombası" olarak ünlenen Pamela Anderson, bu kez Hollywood'ta değil, Washington'da fırtına gibi esti. Washington'a dün giden ünlü sarışın, soluğu Sağlık Bakanlığı'nda aldı. Onu bakanlığın kapısında görenler şaştı kaldı.

Devriye gezen polis, Pamela'yı durdurdu ve ne istediğini sordu. Uluslararası faaliyet gösteren hayvanları koruma kuruluşu PETA için uzun zamandır çalışan Pamela Anderson, yanında getirdiği dosyayı işaret ederek, Sağlık Bakanlığı'na teslim edeceğini açıkladı.

Polis engelini aşan Pamela, bu kez de dosyayı, ilgili bürokrata bizzat teslim etmek istedi. Dosyada, çeşitli kozmetik ve ilaç firmalarının ve hatta devlete bağlı bazı araştırma kurumunun, hayvanları gereksiz yere kobay olarak kullandıklarını belgeleyen bir rapor hazırladığını söyleyen Pamela Anderson, sonunda amacına ulaştı. Ünlü sarışın, şikayetin nasıl değerlendirileceğini takip edeceğini söyleyerek, uyarıda bulunmayı da unutmadı.

Anderson, bakanlıkta bazı engellerle karşılaşabileceğini tahmin ederek, bu kez paparazzilere haber verdiğini ve böylelikle engelleri daha kolay aştığını da söylerken, "Kurnazca bir plandı ve işe yaradı" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 28.04.2008
435
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.