Magazin

Paltrow en şık ünlü

Paltrow en şık ünlü

Oscarlı ünlü aktris Gwyneth Paltrow, İngiltere'de yaşayan en şık ünlü seçildi.

Paltrow'un resimleri sağda

İngiltere'de yayınlanan Harper's Bazaar dergisinin geleneksel anketinde İngiltere'de yaşayan en şık ünlüler belirlendi.

'Coldplay' grubunun solisti Chris Martin ile evlendikten sonra yaşamını Londra'da sürdüren ve şu günlerde ikinci bebeğini bekleyen Paltrow, ankette ipi göğüsleyen isim oldu.

Stilini geliştirdi
Derginin moda editörü Sara Buys, 'Aşık Shakespeare' filmiyle 'En İyi Oyuncu' dalında Oscar kazanan ünlü oyuncunun aslında tam bir Amerikalı olduğunu, ancak İngiltere'de yaşamaya başladıktan sonra giyim stilini daha da geliştirdiğini söyledi.

Paltrow'un artık daha az şaşaalı, ancak çok cesur bir giyim stiline sahip olduğunu belirten Buys, ''Bu da Londra'daki sokak modasıdır. Bu nedenle onu en şık seçtik'' dedi.

Moss ve Madonna da listede
Listede ikinciliği 'moda akımı yaratan manken' olarak tanınan Kate Moss, elde etti. Aktris Tandie Newton'ın üçüncü olduğu listeye, yönetmen Guy Ritchie ile evlendikten sonra Londra'ya taşınan Madonna, giyim stiliyle akım yaratan ünlülerden Sienna Miller ile şarkıcı Bob Geldof'ın kızı Peaches Geldof da girdi.

Derginin anketine göre İngiltere'de yaşayan en şık ünlüler sırasıyla şöyle:

1- Gwyneth Paltrow
2- Kate Moss
3- Thandie Newton
4- Liberty Ross
5- Sienna Miller
6- Laura Bailey
7- Peaches Geldof
8- Yasmin Le Bon
9- Zadie Smith
10- Madonna
Yayın tarihi: 09.04.2006
329
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.