Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Pakistan notları

Pakistan notları

Ünlü İngiliz oyuncu Elizabeth Hurley'i, eski arkadaşı Imran Khan'ın kurduğu fona yardım toplamak için gittiği Pakistan'da Hello dergisi görüntüledi.

Hurley'in fotoğrafları sağda

Erkek arkadaşı Hintli işadamı Arun Nayar'la birlikte Pakistan'a giden Elizabeth Hurley, Hello'ya çarpıcı açıklamalar yaptı. Pakistan depreminin sonuçlarını yerinde görmek, ülke insanına destek olmak ve eski arkadaşı Imran Khan'a yardım etmek amacıyla bu ülkeye giden Hurley, Pakistan'ın tek kanser hastanesini kuran, hayırsever kişiliğiyle tanınan eski kriket oyuncusu arkadaşının fonu için para toplamaya çalıştı. Ülkedeki ilk gününde başına gelen yiyecek zehirlenmesi nöbetlerine rağmen programında değişiklik yapmayan Hurley, dört günlük ziyareti sırasında para toplama amaçlı iki akşam yemeğine katıldı, Shaukat Khanum Memorial Kanser Hastanesi'ne ve Pakistan'ın kuzeydoğusundaki deprem afet bölgesine ziyaretler yaptı.

Hugh Grant'la sürdürdüğü 13 yıllık ilişkisini bitirdikten sonra işadamı Arun Nayar'da aşkı yeniden bulan ünlü İngiliz oyuncu, "Mutlu musunuz" sorusuna, "Evet, Arun çocuk istiyor ve beni ikna etmeye çalışıyor. Ona benzeyen bir kızı olmasını çok istiyor. Benim de isteksiz olduğum söylenemez. Oğlum Damian ona 'baba' diyor" yanıtını verdi. Ülkesi Hindistan'da çok tanınan ve ailesi, ülkenin tekstil alanında önde gelen girişimcilerinden olan Nayar ise, ilişkisi hakkında ilk kez konuştu ve "Bütün ilişkiler takım çalışması ve birbirini tamamlamakla ilgili. Elizabeth inanılmaz derecede kararlı ve hareketli biri ama diğer yandan bir o kadar da yumuşak ve duyarlı bir yanı var. Yardım işlerine bu kadar zaman ayırmasının nedenlerinden biri de bu" dedi.

Hurley, 70 bin kişinin hayatını kaybettiği ve üç milyon kişinin de evsiz kalmasına sebep olan depremden sonra ziyaret ettiği Pakistan'ın kuzeydoğu'sundaki bölge hakkında şunları söyledi: "Çok korkunç ve sarsıcıydı. İnsan hayatının ne kadar narin olduğunu fark ediyorsunuz, hemen oğlumun yanımda olmasını istedim. Damian'ı gözümün önünden ayırmak istemedim..."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.04.2006
481
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.