Magazin

Özyılmazel ve Aksüt böyle görüntülendi

Özyılmazel ve Aksüt böyle görüntülendi

Magazin dünyasına bomba gibi düşen Ayşe Özyılmazel-Sulhi Aksüt buluşmasına ait kamera görüntüleri ortaya çıktı.

Akşam gazetesinin haberine göre; Sibel Can'la boşanma arifesinde olan Sulhi Aksüt geçen akşam Kalamış'ta Neco'nun kızı gazeteci Ayşe Özyılmazel'le kameralara yakalandı. Herkes 'Yeni bir birliktelik mi başlıyor' diye konuşurken Özyılmazel konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Özyılmazel, 'Önemli bir haber için bir araya gelmiştik. Sulhi Bey, Londra'ya gitmeden söylediklerini yazmamı istemedi. Ben gazeteciyim, haber için her yere giderim. Bu gece olmuş, gündüz olmuş umurumda olmaz. Gece buluşmamızın nedeni de Sulhi Bey'in o gün oruçlu olmasıydı. Dedikodulara gülüyorum, tepeden bakıyorum' dedi.

'Sulhi haklı' demişti
Buluşmadan sonra Sibel Can, avukatı Kezban Hatemi'yi arayarak 'O kız boşanma haberlerinde hep Sulhi'yi tutan yazılar yazıyordu' demişti. Can'ın bahsettiği yazılarda ise ilginç detaylar göze çarptı. Özyılmazel, yaklaşık 1 ay önce kaleme aldığı 'Grup Seks mi Yapıyorlar?' başlıklı yazısında şu ifadeleri kullanmıştı: Yaz başından beri ayrıldığı eşi Sulhi Aksüt'le ilgili demeçler veriyor. E ne be usta? değil de, erkek mi? Adam grup seks mi yapıyordu, uyuşturucu aleminde mi bastın? İnsan yıllarca aynı yastığa baş koyduğu, çocuğunun babasını böyle bir duruma sokar mı? Sulhi Aksüt de 'Çıksın söylesin neyse' diyor, sinirleniyor. Haksız mı? Haklı valla!

Şok görüntülerde, Kalamış'ta uzun süre oturan ikiliden Sulhi Aksüt, Ayşe Özyılmazel'i kendisine ait Volkswagen marka aracıyla önden gönderiyor. Aynı araç kısa bir süre sonra bu kez Aksüt'ü almaya geliyor.

Ayşe Özyılmazel, 'Kafama tokadan başka bir şey takmıyorum' dedi.

Oğlunun velayetini almak için bu kozu kullanacak
Sibel Can ile işadamı Sulhi Aksüt, geçen haftalarda görülen ilk duruşmada çocukları Emir'in velayeti konusunda uzlaşamayınca boşanamamıştı. Aksüt'ün Ayşe Özyılmazel ile görüntülendiğini öğrenir öğrenmez avukatını arayan şarkıcının bu haberleri de davada delil olarak göstereceği konuşuluyor.
Yayın tarihi: 23.09.2009
511
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.