Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Özgü ne diyecek?

Özgü ne diyecek?

Son zamanlarda basın mensuplarıyla arasındaki problemlerle anılan Oktay Kaynarca, geçtiğimiz gün Hülya Avşar'ın TGRT ekranlarında yayınlanan şov programına katıldı.

"Haydi Kızlar Okula" kampanyasına 3 bin dolar bağışta bulunabilmesi için mesleğinin dışında bir şey yapması gerektiğini söyleyen Hülya Avşar'a, "Ben de taş taşıyacağım" dedi ve Avşar'ı omzuna aldı.

Frikik vermemek için sürekli elbisesini çekiştiren Hülya Avşar, Oktay Kaynarca'nın poposuna vurmasıyla da zor anlar yaşadı. Kaynarca, Avşar kızının "Neden vurdun popoma" sorusuna ise esprili bir biçimde, "Ne var yani. Daha önce hiç vuran olmadı mı" diye karşılık verdi. İkilinin samimi görüntüleri karşısında akıllara ilk olarak Kaynarca'nın sevgilisi Özgü Namal'ın nasıl tepki vereceği geldi...

AŞK HER ZAMAN HAYATIMIZDA OLACAK
Oyuncu Özgü Namal'la uzun süredir ciddi bir ilişki yaşayan Oktay Kaynarca, "Aşık olanlar sakın sevinmesin. Onlar hastalanmış ve acil tedavi edilmesi gereken kişilerdir. Aşk sevgiye dönüşürse güzelolur. Mesela Hülya-Kaya ilişkisi aşktan sevgiye dönüştü. Aşk her zaman hayatımızda olacak. Bazen çaktıracağız, bazen çaktırmayacağız. Ben de mi çaktıranlardanım. Çok mu belli oluyor" dedi.

PROGRAMDA DELİ GÖMLEĞİ GİYDİ
Hülya Avşar aynı programa konuk olarak katılan şarkıcı Lal'in kendisine hediye ettiği deli gömleğini de giydi. "Herkes bana bunu giydirmek istiyor" diyen Avşar, "Deli gömleğini giyince hiçbir şey düşünmedim. Kime giydireceğimi soruyorsanız da sadece şunu söyleyeyim; Kaya'ya giydirmeyeceğim kesin" diye konuştu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 11.06.2006
244
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.