Magazin

Özgü ile Ozan çok uğraştı ama...

Özgü ile Ozan çok uğraştı ama...

Özgü Namal ile Ozan Güven'in biraz daha uzatılması için parasız bile oynayabileceklerini dile getirdikleri "Koyu Kırmızı" dizisi bitiyor.

Dizinin bugün ekrana gelecek olan yeni bölümünde dizi mutlu sonla ekrana veda ediyor. Özgü Namal Hanımın Çiftliği dizisinin ardından bir süre dizi çekmeme kararını Ozan Güven'in dizisi için bozmuştu. Ancak Namal, dizi beklenen seyirci ilgisini görmeyince büyük hayal kırıklığı yaşadı.

Dizinin finalinde Mahir ileevlenmeye karar veren Ümit, hiç beklemediği büyük bir sürprizle karşılaşır.Cemil’in vurulduğunu öğrenen Ümit, ona aşık olduğunu birkez daha anlar ve Mahir’e bir itirafta bulunur. Mahir’in Ümit’e vereceği cevap ekran başındaki izleyenlerişok edecek. Ümit’in annesi Bedriye hanım, kızının Paris’te olmadığını hattakaçırıldığını öğrenir. Kızının Mahir ile evlenmesini engellemek isteyen BedriyeHanım’ı da hiç beklemediği bir sürpriz beklemektedir. Dizinin final bölümündeyaşanacak olan olaylar ekran başındaki izleyenlerin gözlerini yaşartırken aynızamanda da gülümsetecek. Ümit, Mahirile evlenmekten vazgeçecek mi? Cemil büyük bir aşkla bağlı olduğu Ümit’tekavuşabilecek mi? Ayşe’ye aranan böbrek bulunacak mı? Aşkın çözemeyeceği bir düğüm var mıdır sloganıyla başlayan dizinin final bölümündetüm düğümler çözülüyor. Koyu Kırmızı, Pazartesi günü unutulmaz finaliyleekranlara veda ediyor.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 16.04.2012
474
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.