Magazin

Özge'yi istemeye gidiyor

Özge'yi istemeye gidiyor

Engin Altan Düzyatan, kız istemek için ilginç bir tarih seçti! İddialara göre Özpirinçci Ailesi'nin kapısını 1 Nisan'da çalacak olan ünlü oyuncu, "Kızınız Özge'ye talibim" diyecek!

Güncellenme tarihi:
engin altan düzyatan

ÖZGE'NİN DOĞUM GÜNÜ

Şaka değil, gerçek! "Ayrıldılar, ayrılacaklar" denen Engin Altan Düzyatan-Özge Özpirinçci çifti, evlilik için ilk ciddi adımı atıyor. Düzyatan, 1 Nisan akşamı ailesiyle kız istemeye gidecek. Ünlü oyuncunun şu ana kadar sadece yakın birkaç arkadaşıyla paylaştığı plana göre amaç; Özge Özpirinçci'ye unutulmaz bir sürpriz yapmak. Çünkü 1 Nisan tarihi; aynı zamanda Özge Özpirinçci'nin doğum günü.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN- ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ (FOTO GALERİ)

ABİSİNE DE HABER VERDİ

Oyunculuk eğitimi almak için aylardır Amerika'da bulunan Özge Özpirinçci, gelecek hafta İstanbul'a dönecek. Düzyatan'ın kız isteme faslı için beklediği bir diğer kişi ise Özge'nin abisi. Durumdan haberdar edilen abi de 1 Nisan akşamı yurt dışından dönüp Düzyatan Ailesi'nin ziyareti sırasında evde olacak

(Uçan Kuş)

Yayın tarihi: 09.03.2013
1707
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.