Magazin

Özge'nin kısmeti açıldı

Özge'nin kısmeti açıldı

Özge Ulusoy'un Survivor'da ilgiden başı döndü. Ulusoy'u elde etmek için çapkınlar yapmadıklarını bırakmıyorlar. Öte yandan Tarhan Telli, evlilik teklifi yapmaya hazırlanırken Ulusoy tarafından terk edildi.

Güncellenme tarihi:
ÖZGE ULUSOY FOTOĞRAFLARI Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasından sonra Özge Ulusoy'un bahtı açıldı. Yarışmada hemdüzgün fiziğiyle hem sempatik tavırlarıyla çapkınların gözdesi olan Ulusoy ile tanışmak isteyenler sıraya girmiş. Ulusoy'a cep telefonundan evlilik teklifleri yağıyor. Hemgüller gönderiliyor hemde tanışmak için araya aracılar sokuluyor. Ulusoy'un ilgiden adeta başı döndü. Özge Ulusoy yarışmadayken, Özge'ye olan övgüleri duyan sevgilisi Tarhan Telli, Ulusoy'u elinden kaçırmamak için dönüşünde evlilik teklif etmeye hazırlanıyormuş. Yarışma sonrası evlilik teklifinde bulunmaya hazırlanan Telli, Özge'nin ayrılık kararıyla resmen şok geçirmiş. Ulusoy, "Mesleğimin zirvesindeyimşu an uzun soluklu bir ilişkimesleğime zarar verir" diye ilişkiyi bitirmiş. (Milliyet)
Yayın tarihi: 23.06.2011
320
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.