Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Özgeçmişinizi değil, geleceğinizi yazın!

Özgeçmişinizi değil, geleceğinizi yazın!

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, 27 Mart - 7 Nisan tarihleri arasında eğitim, panel ve workshoplarla zenginleştirilecek olan CWeek aktivitesinin bu yıl dördüncüsünü Tekfen Holding sponsorluğunda düzenliyor.

Üniversite öğrencilerini iş hayatına hazırlamayı ve iş/staj başvurularına rehberlik etmeyi amaç edinen CWeek, diğer yıllardan farklı olarak bu yıl tüm üniversite öğrencilerinin katılımına açılıyor.

ŞİRKETLERLE BULUŞMA ÖNCESİ SON HAZIRLIKLAR
CWeek'in ilk haftasında CV yazımı, mülakat teknikleri, beden dili gibi temel konularda yapılacak olan eğitimlere yer verilirken, ikinci haftasında paneller ve workshoplar ağırlık kazanacaktır. İlk hafta düzenlenecek olan eğitimlerin dördüne katılan öğrencilere sertifika verilecektir.

Öğrenci Faaliyetleri Binası'nda (Güney Meydan) gerçekleştirilecek olan panel ve workshoplar kontenjan sınırlaması olmaksızın tüm üniversite öğrencilerinin katılımına açık olup, Kriton Curi (Saatli Bina, Güney Kampüs) salonunda yapılacak olan eğitimlere katılmak isteyenlerin kontenjan sınırlaması nedeniyle 17 Mart'tan itibaren www.buik.net adresinden başvuru yapmaları gerekmektedir.
235
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.