Magazin

Özge Ulusoy'u sarsan ihanet!

Özge Ulusoy'u sarsan ihanet!

Manken Özge Ulusoy, Çeşme'de tatil yaparken sevgilisi Hakan Baş da boş durmadı! Ünlü işadamı, önceki gece esmer bir güzelle çapkınlıktaydı...

Güncellenme tarihi:
özge ulusoy

Podyumların gözde ismi Özge Ulusoy'un aşktan yana yüzü gülmek bilmiyor. Hacı Sabancı ayrılığından kısa süre sonra işadamı Hakan Baş'la yeni bir aşka yelken açan güzel manken, ihanete uğradı.

ÖZGE ULUSOY (FOTO GALERİ)

6 ay önce başlayan aşklarında sorunlar yaşayan Ulusoy ve Baş, kısa süreli ayrıldıktan sonra barışmış aşklarına kaldıkları yerden devam kararı almıştı.

Özge Ulusoy şu sıralar Çeşme'de tatil yaparken, çapkın sevgilisi Hakan Baş da boş durmadı. Geçtiğimiz günlerde Sunset'e esmer bir güzelle giden işadamı, aşka geldi.

ÖPÜCÜK YAĞMURU

Esmer güzel yüzünden başı dönen Hakan Baş, mekanda sarmaş dolaş eğlendiği bu kadınla birlikte felekten bir gece çaldı.

Şaşkın bakışları umursamadan gününü gün eden işadamı, mekanda öpücük yağmuruna tuttuğu kız arkadaşını çıkışta arabasının arka koltuğuna oturttu. Daha sonra etrafta gazeteci olmadığını düşünen Baş, esmer güzeli ön koltuğa alarak evinin yolunu tuttu.

Özge Ulusoy'un bu ihanete ne diyeceği merak konusu oldu.

MESAJ SKANDALI

Hakan Baş'la ilgili ilginç bir iddia daha ortaya atıldı. Söylentilere göre Özge Ulusoy'la ilişkisinde sıkıntılı bir dönem yaşayan Hakan Baş, bu boşlukta eski aşkı Derya Şensoy'a barış mesajları attı. Ancak güzel oyuncu tarafından reddedilen Baş'ın rotasını tekrar Özge Ulusoy'a çevirdiği konuşuluyor.

YİNE HÜSRAN MI?

Hacı Sabancı aşkından sonra Hakan Baş'la yeni bir ilişki yaşayan Özge Ulusoy'un bu ihanet söylentileri karşısında ne yapacağı merak konusu.

(Sacit Aslan)

Yayın tarihi: 02.09.2013
1269
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.