Magazin

Özge kapıda buz kesti

Özge kapıda buz kesti

Hacı Sabancı ile büyük aşk yaşayan ve birlikteliklerinin evliliğe doğru gittiği söylenen Özge Ulusoy, önceki gün sevgilisiyle eğlendi. Gecenin sonunda Ulusoy, aynı fotoğraf karesinin içine girmek istemeyen Sabancı yüzünden buz gibi havada dakikalarca kapıda bekledi

özge ulusoy

Nişantaşı'nın popüler eğlence mekânlarından Sess, önceki gece birinci yılını ünlü isimlerin katıldığı bir partiyle kutladı. Sess' in birinci yıl kutlamasına Süreyya Yalçın-Tugay Gökkaya, Özge Ulusoy-Hacı Sabancı, Helin Avşar, Hakan Akkaya, Haluk Akakçe, Sinem Yıldırım, Fatih Ürek, Ceyhun Eriş gibi sanat, cemiyet ve spor hayatından tanınmış isimler katıldı.

Geceye damgasını vuran isimler ise Hacı Sabancı ile sevgilisi Özge Ulusoy oldu. Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından Ulusoy'a 'Naber len' diye Twit attığı için sosyal medyada eleştiri konusu olan Sabancı bu kez güzel sevgilisini buz gibi havada sokakta bekletti. Sevgilisi Hacı Sabancı'yla kutlamaya katılan seksi manken Özge Ulusoy, giydiği sarı elbiseyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Mekândan tek başına ayrılan Ulusoy, bir süre Hacı Sabancı'yı kapıda bekledikten sonra soğuk havaya daha fazla dayanamayarak kendisini araca attı. Son zamanlarda aynı kareye girmemek için büyük uğraş veren ikili, hızla Nişantaşı'ndan uzaklaştı.

Renkli kişiliğiyle tanınan ressam Haluk Akakçe de gecenin sonunda bir kadınla mekândan ayrıldı. Flaşların patlamasıyla büyük panik yaşayan genç kadın, Haluk Akakçe'yi bile şaşırttı. Arkasını dönen ve kaçmaya başlayan kadının sergilediği tavırlara Akakçe bile bir anlam veremedi. Yüzünü gizlemeye çalışan kadın, tüm çabalarına rağmen araç içerisinde görüntü vermekten kurtulamadı.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 08.12.2012
1002
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.