Magazin

Özel hayatlarını internete açtılar

Özel hayatlarını internete açtılar

Mikroblog sitesi Twitter'da "İlk kim 1 milyon takipçi toplayabilecek?" yarışını ünlü oyuncu Ashton Kutcher kazandı.

Bu başarının ardında aktörün ünlü eşi Demi Moore'un etkisi olduğu yorumları yapılıyor. Bir sabah uyanıp 850 binden fazla takipçisi olduğunu farkeden aktör, yayınladığı video mesajıyla, 900 binden fazla takipçisiyle birinciliği elinde tutan CNN'ni geçmeye and içti. Bu başarısını eşiyle kutlayan ünlü aktör kendisini takip edenlere de mesaj göndererek duyurdu.

Yabancı basına göre bu başarının ardında aktörün ünlü eşinin de payı var. Kutcher daha önce Demi Moore'un 'ev hali' fotoğraflarını sitedeki kişisel sayfasına yazdı.

46 yaşındaki Moore'u beyaz bikinisiyle eğilmiş ve yerde uzanırken fotoğraflayan Kutcher, siteye yorumlarını da yazmıştı: "Karım üstünde bikiniyle takım elbisemi ütülüyor. Aman Tanrım!" Moore ise kendi sayfasına, eşinin bu 'kurnaz' fotoğrafçılığına kızmadığını, aksine eğlendiğini yazıp Kutcher'ı 'sinsi' olarak nitelendirdi.

İddia sırasında kazanırsa CNN'nin kurucusu Ted Turner'ın evine gideceğini ve kapısının önüne bir milyon adet ıvır zıvır bırakınca zili çalıp kaçacağını açıklayan Kutcher'ın sözünü yerine getirip getirmeyeceği ise merak konusu.

(Milliyet)
Yayın tarihi: 20.04.2009
257
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.