Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Özcan'dan Nihat Doğan'a ağır gönderme

Özcan'dan Nihat Doğan'a ağır gönderme

Yeni albümünü "Bi Düşün"le hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Özcan Deniz, geçen aylarda Ankara'da bir otelde yaşanan seks skandalına adı karışan Nihat Doğan ve İzzet Yıldızhan'la ilgili ağır bir göndermede bulundu.

Deniz, twitter sayfasına "Artık noktanın konması gereken yere geldim. Her açıdan doydum. Kendimi tekrar tekrar ifade ettirtmeye zorlanmak hoşuma gitmiyor. Ne yaptığım müziğin kategoriye sokulması ne de filmlerimin ön yargıya hedef olması kariyerimin 20. yılına yakışmıyor. Yetersiz bakiye veren albüm ve solistlerle aynı sepetin içine atılmak eski bir ezber ve alışkanlık.Bu klişe ne zaman son bulur. Hâlâ delikanlılığın kitabını yazdığını zannedenlerle, 70 milyon sevdalısıyla, otel odaları fatihleriyle aynı yere konulmak trajedi mi, komedi mi? Ha bu ara bu laflarım halka değil. Yaptıklarıma yeterince sahip çıkıyorsunuz farkındayım. Lafim yerini bulur. Bir düşün" yazdı.

(Milliyet)

400
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.