Magazin

Özcan, Şebnem ile uzlaşmadı

Özcan, Şebnem ile uzlaşmadı

Eski sevgilisi manken Şebnem Schaefer'ın, 'biseksüel' olduğunu ileri sürmesi üzerine suç duyurusunda bulunan Özcan Deniz, savcılığa verdiği ifadesinde uzlaşmayı kabul etmedi.

İki ünlüyü karşı karşıya getiren olay, 19 Eylül'de Schaefer'ın gazeteci Şenay Düdek ve Müge Anlı'nın sunduğu 'Dobra Dobra' adlı programda eski sevgilisi Özcan Deniz'in biseksüel olduğu yolunda açıklamalarda bulunmasıyla başlamıştı.

Sarıyer Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında geçtiğimiz ay Şebnem Schaefer ifade vermiş ve program sırasında 'biseksüel' kelimesini sarf etmediğini iddia ederek uzlaşma teklifini kabul etmemişti.

Eski sevgilisi Schaefer'ın ardından, sanatçı Özcan Deniz de soruşturma kapsamında ifade vermek üzere önceki gün avukatı Alper Yıldız ile Sarıyer Cumhuriyet Savcılığı'na geldi. Özcan Deniz, eski sevgilisi hakkındaki şikayetini sürdürerek uzlaşmaya yanaşmadı ve cezalandırılmasını talep etti.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 23.12.2006
409
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.