Magazin

Özay'a 4 saat havuz cezası

Özay'a 4 saat havuz cezası

Deniz Akkaya'nın sevgilisi Murat Aslan'dan tokat yediğini açıklamasının ardından, şiddete maruz kalan bir başka ünlü isim daha ortaya çıktı.

Tuğba'nın fotoları sağda

Ünlü manken Tuğba Özay, eski sevgilisi Kürşat Yılmaz tarafından havuza atıldığını ve dört saat havuzda tutulduğunu iddia etti.

Tuğba Özay ile Kürşat Yılmaz'ın ilişkisi ilk olarak geçtiğimiz eylül ayında Bodrum'da yaptıkları tekne gezisinde görüntülenmeleriyle ortaya çıkmıştı.

Gurbetçilerden toplanan yaklaşık 400 milyon markın buharlaştığı Endüstri Holding'e yönelik soruşturma kapsamında gıyabi tutuklama kararı ile aranan organize suç örgütü lideri olduğu iddia edilen Kürşat Yılmaz'ın, Özay'ın Üsküdar'daki evinde yakalanmasıyla da bu ilişki manşetlere taşınmıştı.

Kürşat Yılmaz'la ilişkisi hakkında çok fazla konuşmayan Tuğba Özay, Deniz Akkaya'nın sevgilisi Murat Aslan'dan tokat yediğini açıklamasının ardından ilginç bir itirafta bulundu. Yılmaz'ın kıskançlık nedeniyle kendisini havuza attığını ve dört saat oradan çıkmasına izin vermediğini ileri süren Özay, şunları söyledi:

SEVGİDEN OLUYOR BUNLAR
'Türkiye'de erkek egemenliği hakim olduğu için bunlar yaşanıyor. Ünlü insanların başına gelmediği sanılır ama bizler de zaman zaman mutsuzluklar yaşıyor, sadece belli etmemeye çalışıyoruz. Geçmişte böyle bir olay yaşadım. Sevgilim beni havuza attı ve dört saat oradan çıkamadım. Gerçi yaptıktan sonra benden daha çok üzüldü. Ben de onu tuvalete kilitlemiştim bu arada...

Aşırı sevgi ve kıskançlık, erkekleri zaman zaman bu tarzda davranmaya itebiliyor. Türkiye'de adını ve kimliğini bilmediğimiz o kadar çok dayak yiyor, şiddete maruz kalıyor ki... Genellikle de içimize atıyor, yaşadıklarımızı dışarıya yansıtmak istemiyoruz...'
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 16.11.2005
314
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.