Magazin

Oynaya oynaya 6 kilo verdi

Oynaya oynaya 6 kilo verdi

Konserlerinde sahnede yerinde duramayan Tarkan, güle oynaya 6 kilo verdi. Harbiye konserlerinde fit vücuduyla dikkat çeken Megastar, “Kendimi çok iyi hissediyorum” dedi.

Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nu tıka basa dolduran binlerce hayranına iki gece üst üste müzik ziyafeti veren Tarkan, fit vücuduyla da dikkat çekti. Sahnede bir an olsun yerinde durmayan Megastar’ın yazın turnede 6 kilo verdiği ortaya çıktı. Keyfinin yerinde olduğunu söyleyen Tarkan, “Çok güzel konserler verdim bu yıl. Kendimi çok iyi hissediyorum. Şimdi yeni albüm çalışmaları başladı” dedi.

TARKAN HEPİNİZİ KOCAMAN ÖPÜYOR
"Yok playback yaptı, yok sislerin içinden çıkıyor, yok aynı dansı yapmaktan bıkmadı mı?" diyoruz da boşuna konuşuyoruz. Tarkan sahneye çıkıyor ve bir kez daha bu konuşmaların boş olduğunu gösteriyor bize. Harbiye Açıkhava konserlerinin ikinci gecesinde oradaydım. Kapalı perdeye yüzü yansıdığı anda çığlıklar yükseldi. 6 bin kişi konser boyunca yerine hiç oturmadı. İşte Tarkan'ın cevabı budur. Daha da konuşmaya gerek yok. Zaten başka bir şova da gerek yok. Tarkan sahneye çıkıp öyle dursa bile gider yani. Kaç kez Tarkan konseri izledim, sayısını hatırlamıyorum. Hem Türkiye'de hem de yurtdışında sayısız kez. Enerjisi tamamen aynı. Değişen bir şey yok. Ekibi sağlam. Yıllardır Sevtap Küçükkaralar, Levent Ağaoğlu gibi işinde usta insanlarla çalışıyor. Ceyda Balaban, muhteşem kıyafetler hazırlıyor. Ekipteki kimse kimsenin gözünü oymaya, ayağını kaydırmaya çalışmıyor. Herkes işini iyi biliyor ve iyi yapıyor. Daha ne olsun. Tarkan da emin adımlarla ilerliyor. Hiçbir konser alanına sığmıyor. Ve daha da sığmayacak. Bakınız yine bu yıla bir sürü şarkıyla damgasını vurdu. Yani sözüm odur ki, boşuna eleştirip durmayalım. Ben de yapıyorum. Şimdi yan çizmiş değilim. Bir çok kez "Tarkan yeter, biraz başka şeyler yap" diye yazdığım yazılar var. Hepsi arşivde. Bakabilirsiniz. Ama o gece, Tarkan'la geçen yıllarımız, onunla yaptığım sayısız röportajlar, sayısız kovalamacalar, sayısız gazete haberleri geçti gözümün önünden. Ve fark ettim ki, boşuna konuşuyoruz. Konserde Tarkan'dan başka bir şeye baktığım, baktığımız yok ki. Tamamdır yani. Herkesi büyülüyor. Biz de boşu boşuna Madonna gibi atlayıp zıplamasını bekliyoruz. Ne gerek varsa. Konser bitiminde buluştuk. Tarkan, "Keyfim yerinde, güzel konserler verdim bu sene. Kendimi çok iyi hissediyorum. Şimdi yeni albüm çalışmaları başladı" dedi. Ve sonrasında da benim aracılığımla sizi kocaman öptüğünü gösteren bu pozu verdi.

(Esin Övet/Habertürk)

Yayın tarihi: 01.09.2012
397
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.