Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Otobüse bindi dana kazandı

Otobüse bindi dana kazandı

Erzurum ile Pasinler İlçesi arasında yolcu taşımacılığı yapan Pasinler Belediyesi, aynı hatta çalışan tren ve minibüslerden müşteri çekmek için promosyon dağıtıyor.

E-23 karayolundaki park yerinde basın mensuplarının da izlediği son çekilişte, Pasinler'de oturan ve ekmek fırınında çalışan dört çocuk babası Selahattin Zorlu'ya 400 milyonluk bir dana çıktı. Çekilişte, ayrıca yolculardan Hasan Bayrak'a 37 ekran televizyon, Müjdat Kücük'e ise bir çift ayakkabı verildi. Belediye Başkanı Bünyamin Ucun'un talimatıya otobüslerde çekiliş yaptıklarını anlatan Halkla İlişkiler Müdürü Metin Güzel, şunları söyledi: ''Erzurum-Pasinler arasında, her yarım saatte bir karşılıklı sefer yapan 5 otobüsümüz var. Hafta içi her gün 5 otobüste birer kez çekiliş yapıyoruz. Sponsorlardan temin ettiğimiz hediyeleri dağıtıyoruz. Bu hediyeler içinde dana, kuzu gibi canlı hayvanlar ile et, alabalık, tavuk eti, makarna, pirinç gibi gıda ve giyecek maddeleri bulunuyor.''
353
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.