Magazin

Otelin yangın dolabında seks

Otelin yangın dolabında seks

Otel müşterileri, evlerinde asla yapmayacakları tuhaf davranışlarda bulunuyorlar. Bazı müşteriler odalarında çıplak dolaşıyor, bazıları merdivenlerde, yüzme havuzunda, hatta yangın hortumlarının bulunduğu dolaplarda seks yapıyor, küveti taşırıyor.

Avustralya ve Yeni Zelanda`daki oteller zinciri Novotel`in 24 tesisinde yapılan bir anket, otel müşterilerinin normal hayatlarında asla yapmayacakları tuhaf davranışlarda bulunduklarını ortaya çıkardı.

Ankete göre, zengin müşteriler otelde normal zamanda giyindiklerinden daha sade giyiniyorlar. Bazı müşteriler odalarında çıplak dolaşıyor, bazıları merdivenlerde, yüzme havuzunda, hatta yangın hortumlarının asılı bulunduğu dolaplarda seks yapıyor.

Novotel`de çalışan kat görevlilerinin, geçen yıl odaları temizlerken yapay göğüs, kamçı, tahta bacak, deri kıyafetler, kum poşetleri, çocuk olmayan odalarda oyuncak ayı bulmalarının, müşterilerin otele günlük hayatlarından sıyrılıp biraz da eğlenmek için geldikleri teorisini güçlendiriyor.

Yüzde 92 çıplak dolaşıyor

Anket sonuçlarına göre, müşterilerin yüzde 92`si çıplak ya da yalnızca iç çamaşırlarıyla odalarından dışarı çıkarken, yüzde 67`si küveti taşırıyor, yüzde 75`i faturaya itiraz ediyor, yüzde 67`si odasına daha fazla şampuan, çikolata ve çiçek istiyor.

Ayrıca erkek müşterilerin yüzde 87`si kendilerine bir kadından mesaj olup olmadığını soruyor. Bir erkekten mesaj olup olmadığını soran kadınların oranı ise sadece yüzde 20.

Kadınların yüzde 67`si daha özgür hareket edebilmek için otelde kalıyor.

Erkek müşterilerle karşılaştırıldığında kadınlar, otel personelinden, odanın değiştirilmesi veya güzelleştirilmesi konusunda daha fazla talepte bulunuyorlar.

Ankete göre, otel müşterileri "saçlarını yerlere atıyor, evde yapamayacakları her şeyi yapıyorlar", komşuların görmesi endişesinden uzak odalarında istedikleri gibi davranıyorlar.
Yayın tarihi: 25.01.2002
339
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.