Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Otel lobisinde kavga

Otel lobisinde kavga

Manken Şenay Akay'ın, göğüs frikiği verdiği defile sonrasında, Antalya Ticaret Odası Başkanı Kemal Özgen'in sözlü tacizine uğradığı öğrenildi. Akay, "Adını sonradan öğrendiğim bu kişi bana çok terbiyesizce bir laf etti. Araya güvenlik görevlileri girmeseydi onu çok fena dövecektim" dedi.

Podyumların ünlü mankeni Şenay Akay, 2006 yılını göğüslerini açıkta bırakan iş kazasıyla noktalamıştı. Nişantaşım Derneği'nin, Rahimağzı Kanseri projesine desteklemek amacıyla Conrad Otel'de düzenlediği geceye katılan Akay, Home Sweet Home mağazasının ürünlerinin tanıtıldığı defilede podyuma çıkmış, fakat finalde elbisenin vücudundan kaymasıyla büyük bir şok yaşamıştı. Göğüslerinin açıkta kalmasıyla büyük bir sıkıntı yaşayan, ancak profesyonelce davranıp düşen elbiseyi yukarı çekip yürüyüşünü bitiren Akay'ın, defile sonrasında da başka bir şok daha yaşadığı öğrenildi.

Önceki akşam Uçankuş programında yayınlanan görüntülerde, otel lobisinde kalabalık bir erkek grubuyla tartışan Şenay Akay'ın, Antalya Ticaret Odası Başkanı Kemal Özgen'le kavga ettiği ortaya çıktı.

Özgen'in sözlü tacizine uğradığı, bu yüzden tartışmanın çıktığı iddiaları üzerine görüştüğümüz ünlü manken, "Hepinizin bildiği gibi o akşam Conrad Otel'de tatsız bir iş kazası yaşadım. Zaten canım çok sıkkındı. Defile bittikten sonra hemen valizimi toparlayıp bir an önce otelden ayrılmak istedim. Merdivenlerinden hızlı hızlı aşağı inmeye başladım. O sırada iki beyfendiyle karşılaştık. İçlerinden uzun boylu olanı hızla yanımızdan uzaklaştı. Ben diğeriyle aynı hizada inmeye başladım. O sırada yanımda yürüyen beyefendi, şimdi söyleyemeyeceğim, terbiyesizce bir laf etti. İğrenç bir cümle kurdu. 'Siz ne diyorsunuz' diyerek bağırmaya başladım. Sonra, 'Ben Antalyalı'yım, sen de Antalyalı'sın. Ama sana oda numaramı söylemeyeceğim' deyince, ben de üzerine yürüdüm. O sırada bir kamera bizi çekiyormuş. Onun üzerine bana dönüp, 'sen şov yapıyorsun' dedi...

O an kendimi kaybettim! Eğer araya otelin güvenlik görevlileri girmeseydi o kişiyi kesinlikle dövmüştüm. Sonradan öğrendim ki bu kişi, Antalya Ticaret Odası Başkanı'ymış. Olay bundan ibarettir. O kişi hayatım boyunca ne gördüm ne de tanırım. Ama yaptığı çok büyük bir ayıptır!" dedi.
(Hürriyet)
447
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.