Magazin

Osman Pazarlama Filminin Galası Yapıldı

Osman Pazarlama Filminin Galası Yapıldı

Şahan Gökbakar’ın yeni filmi “Osman Pazarlama”nın galası önceki gün gerçekleşti. Kanyon AVM Cinemaximum Sinemaları’nda yapılan galaya ünlü isimler akın etti.

Senaryosunu Şahan ve Togan Gökbakar’ın birlikte yazdığı “Osman Pazarlama”nın galası geçtiğimiz gün gerçekleşti.
Ünlü oyuncu, geceye çok uzun süre birlikte medya karşısına çıkmamaya özen gösterdiği eşi Selin Gökbakar’la el ele katıldı.
Filmin oyuncuları, gösterim öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Demet Akalın ve eşi Okan Kurt’un filme dahil oluş sürecini anlatan Gökbakar; “Demet ve Okan’ı zor ikna ettim. Ama ‘kendinizi oynayacaksınız’ deyince kabul ettiler. Demet zaten pop müziğin kraliçesi, onun bu işlere yatkın olmasını bekliyordum ama Okan’dan beklemiyordum. Filme kendisi doğaçlama esprirler kattı. Bana güzel ayar verdi, filmde göreceksinz. Demet de sıfır kapris, kim ne diyorsa inanmayın, ben şahit oldum” dedi.
Cem’i davet ettim

Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz’ın “Ali Baba ve 7 Cüceler” filmi vizyona girince afişini paylaşmış, bu hareketi ‘zeytin dalı uzattı’ diye yorumlanmıştı. Gökbakar, “Cem Yılmaz’ı davet ettiniz mi” sorusuna, “Bütün arkadaşlarımı davet ettim. Zeytin dalı olayını da açıklayayım... Ben Türk sinemasıyla ilgili çok afiş paylaşıyorum. Bunu sinema sektörünün gelişmesi için yapıyorum. Zeytin dalı olarak algılandı ama bunu bütün arkadaşlara yapıyorum” dedi.
Recep İvedik 5 geliyor

Ömür Gedik ve Betül Demir’in, “Recep İvedik 5’te birimiz Şahan’ın sevgilisini birimiz karısını oynamak istiyoruz” demesi üzerine Gökbahar “Ağustosta çekime başlayacağız. Bu dediklerini kayda aldım ama bir düşünmem lazım” dedi.
Garson esprisi

Filmin konuk oyuncusu Okan Kurt “İlk teklif geldiğinde sordum ne giyeceğimi, smokin dediler. Siyah giyeyim diyorum, beyaz diyorlar. Garson esprisini sonradan öğrendim” dedi.


Yayın tarihi: 17.02.2016
1241
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.