Magazin

Oscar verseler dövüp alırlar

Oscar verseler dövüp alırlar

Cem Yılmaz, "Hokkabaz'ın konusunu benim senaryomdan çaldı" diyen Savaş Ay'a, Berlin'de düzenlenen Avrupa galasında cevap verdi.

Başka iş yapardım
"Bundan sonra Savaş Ay'la bir ilişkim kalmadı. Ben Oscar alsam bunlar döverek elimden alırlar. Ben eşek gibi çalışıyorum. Güler yüzlü neşeliyiz diye bu kadar da olmaz. Lan ben hırsızlık tercih ediyor olsam bu sektörde ne işim var. Kurnaz adamın tekiyim giderim başka iş yaparım."

Annemlerde öğrendim
"Bayram günü annemlere gittim. Annem Savaş Ay'ın film hakkında iyi konuştuğunu söyledi. Ben de 'O anlar bu işlerden' dedim. Ama 20 dakika sonra televizyonda açıklamalarını dinledim. Şaka zannettim. Bu konuda espri yapabilirim, ama fikir hırsızlığıyla ilgili hassasiyet gösterilirken, bunlar olmaz."

Bu ilk olay değil
"Gençlere tavsiyem boşuna çalışıp çabalamasınlar. Kendi gayretleriyle bir yere gelmeye çalışmasınlar. Benim gibi çalıp çırpsınlar diyorum. Karikatür çizdim, dediler ki Mehmet'ten çaldı. Sahneye çıktım Hasan'dan çaldı. Gora'yı yaptım, benden çaldı. Artık kalemi elime almak istiyorum."
Yayın tarihi: 27.10.2006
610
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.