Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Oscar töreni için tepeden tırnağa bakım

Oscar töreni için tepeden tırnağa bakım

Hollywood starları, 27 Şubat'taki Oscar Ödül Töreni'nde 'en güzel' olmak için haftalar öncesinden yoğun bir hazırlık süreci içine girdiler.

Kırmızı halı üzerinde yaşanan şıklık ve güzellik yarışından galip çıkmak isteyen ünlüler şimdiden bakım çalışmalarına başladı. İngiliz Daily Mail gazetesine göre, bakın yıldızlar bu özel gece için neler yaptırıyor:

Fitness
Aralarında Nicole Kidman'ın da bulunduğu pek çok yıldız, 'o gece' formda görünmek için Fransız fitness hocası Sebastian Le Gree'den özel 'pilates' dersleri alıyor.

SPA
Sağlık ve güzelliği bir arada sunan SPA bakımı için ünlüler Los Angeles'taki 'The One Spa' adlı merkezi tercih ediyor. Merkezdeki 'Tidal Wave' adlı terapi, süt ve bal ile yapılıyor. Queen Latifah, Uma Thurman, Gwyneth Paltrow ve Julia Roberts'ın bebek gibi ciltlerinin sırrı da bu bakımda yatıyor.

Yüz masajı
Hollywood'un 'yüz gurusu' olarak tanınan Ole Henriksen şu sıralar randevulara yetişemiyor. Rene Zellwegger, Charlize Theron, Uma Thurman ve Demi Moore, Henriksen'e iki saat yüz masajı yaptırıyor.

Vücut bakımı
Bal özleri ve bal mumu ile vücudu sıkılaştıran vücut bakımı, yıldızların Oscar hazırlığında önemli bir yer tutuyor. Pamela Anderson, Sarah Michelle Gellar ve Rachel Hunter, Ventura Bulvarı'ndaki Pink Cheeks'e gidiyor.

Saç ve kaşlar
Madonna, Rachel Hunter, Rachel Weizs gibi ünlüler, Oscar gecesi için kaşlarını 'Hollywood'un kaş kralı' Damone Roberts'a aldırıyor. Saçlara gelince, Renee Zellwegger, Penelope Cruz ve Mariah Carey gibi ünlüler Tracey Cunningham ile Marc Slicker ikilisini tercih ediyor. İki usta saç stilisti, Oscar gecesi için harikalar yaratıyor.

Manikür
Her köşe başında bir manikür salonu bulunan Los Angeles'ta, Demi Moore, Julia Roberts ve Naomi Watts gibi ünlüler Jessica Nails'i tercih ediyor. Bu merkezde Oscar gecesine özel tırnak bakımları da yapılıyor.

Pedikür
Beverly Hills'teki The Paint Shop, seksi şarkıcı Beyonce'un pedikür yaptırmak için gittiği bir merkez. Oscar töreninde 'Believe' isimli şarkıyı seslendirecek olan Beyonce, bu merkezde 'Margherita' adı verilen rahatlatıcı ayak bakımını yaptırıyor.
295
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.