Magazin

Ortalık edepsizlere kaldı

Ortalık edepsizlere kaldı

Podyum dünyasının seksi isimlerinden Ece Gürsel, meslektaşları konusunda dert yandı. Sabah gazetesinin haberine göre, Tuğba Ekinci'yle podyuma çıkan Ece Gürsel "Podyumlar eğitimsiz, edepsiz, kulis adabı bilmeyen isimlere kaldı" dedi.

İstanbul Beylikdüzü'ndeki Migros alışveriş merkezinde düzenlenen defilede Ece Gürsel, İpek Tanrıyar gibi deneyimli mankenlerin yanında podyuma çıkan isimler arasında, şarkıcı Tuğba Ekinci de vardı. Ancak Ekinci'nin gecikmesi yüzünden defile 1.5 saat geç başladı. Seksi şarkıcının çekingen tavırlar sergilemesi ve sürekli yere bakması dikkati çekti.

Organizasyonda görev alan manken Ece Gürsel, Tuğba Ekinci yüzünden defilenin geç başlamış olmasını kafasına takmadığını belirterek, "Ben profesyonelim. Podyuma kimin çıktığı önemli değil; ben işimi yapıyorum" dedi.

TEMİZ PODYUM İSTEDİ
Sözlerine "Türkiye'de podyumlar eğitimsiz, edepsiz, kulis adabı bilmeyen kötü isimlere kaldı. Bu yüzden yerimi sağlamlaştırmak istiyorum. Temiz bir podyum istiyoruz" diyerek devam eden güzel manken, podyum ve moda dünyasındaki kirlenmeye de isyan etti. Kendisine oyunculuk teklifi geldiğini anlatan Gürsel "Töre konusu işlenecek bir dizide Avrupai bir ağa kızı olabilirim" diyerek yeni dizisi hakkında ipucu verdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.03.2008
486
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.