Magazin

Ortak arkadaşları tanınmış bir Türk

Ortak arkadaşları tanınmış bir Türk

Dünya jet-set'inden pek çok arkadaşı olan Ömer Karacan, yakından tanıdığı Hollywood ünlülerini Hello dergisine anlattı.

Karacan'ın arkadaşları sağda

Karacan, dünya magazininin vazgeçilmezleri Paris Hilton, Naomi Campbell ve Elizabeth Hurley'le ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Uyuşturucu yüzünden sapıttı
Naomi bazen çok zor ama aynı zamanda çok şeker ve düşünceli biri. Bir de epey zaman uyuşturucu problemi oldu. Bu da onun karakterini epeyce sapıttırdı. Aslında tek başına yakalandığında insanlara yardım etmeyi çok seven, çok pozitif biri. Yaptığı absürtlükler inşallah unutulacak.

Paris normal biri değil
Paris'in çok normal bir insan olduğu söylenemez. 60 km. hızla giden otomobilden durup dururken aşağıya atlamaya kalkıyor. O an aklına ne geliyorsa yapan çılgının teki! Reina'da soyunması da buna en güzel örnek. Kadının porno videosu çıktıktan sonra saklayacak nesi var ki?

Vakit kaybına dayanamaz
Geçen yıl Elizabeth Hurley doğum gününü kutlamaya erkek arkadaşıyla birlikte Türkiye'ye geldi. Yatak rahat mı, oda hangi manzaraya bakıyor, çiçek nereye konulmalı gibi en ince detaylar için bizzat ilgilenildi. Bu insanlar para vermeye çok hazırlar, yeter ki karşılığında servis alsınlar. En sevmedikleri şey ise vakit kaybetmek. Çünkü çok programlı ve planlılar.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 11.05.2006
335
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.