Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ornella Muti, Özpetek'ten şikayetçi

Ornella Muti, Özpetek'ten şikayetçi

Dünyaca ünlü İtalyan yıldız Ornella Muti, bir sergi açılışı için geldiği Ankara'da Hürriyet'e konuştu.

Üç çocuk ve bir torun sahibi olmasına rağmen, hala güzelliği ve masum ifadesiyle dikkat çeken 52 yaşındaki yıldız, yönetmen Ferzan Özpetek'i çok sevdiğini, bütün filmlerini izlediğini; ama onun kendisiyle çalışmak istemediğini belirtti.

Muti, toplumda ve erkeğin eşit olmadığını çünkü erkeklerin daha akıllı olduğunu belirterek şöyle konuştu:

"Erkekler kadınlardan daha akıllılar. Çünkü, bu dünyayı kendilerinin istedikleri şeyi yaptıkları, kadınların da bunları kabul ettiği bir erkek dünyası haline getirdiler. Kadınlar her zaman genç, güzel ve geyşa olmaları gerektiği düşüncesinden kurtulmalı."

Sakin ve duru havasıyla dikkat çeken Muti, Budizm'le birlikte hayatının tamamen değiştiğini belirterek, şunları kaydetti:

"Olayları doğru yerine koymaya başladım. Gergin olmam için hiçbir neden yok. Artık daha sakinim. Modern yaşam içinde bazen çok fazla stres yaşıyoruz. Örneğin sabah dışarı çıktığınızda insanların arabalarının içinde kavgaya hazır, hatta bunu umut ederek oturduğunu görüyorsunuz. Ben artık hayatımı böyle yaşamak istemiyorum."
(Hürriyet/Kelebek)
410
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.