Magazin

Ornella Muti geliyor!

Ornella Muti geliyor!

Geçen yıl Sophia Loren ile Harvel Keitel'i ağırlayan Uluslararası İstanbul Film Festivali 25'inci yaşında yine ünlüleri konuk edecek.

Muti'nin çarpıcı fotoları sağda

İstanbul Film Festivali 25. yılında Alain Delon ve Ornella Muti'yi ağırlayacak

Bu yıl İstanbul Film Festivali'nin 25'nci yılı. İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı hem programıyla, hem de konuklarıyla bu yıla damgasını vuracak bir festival hazırlıklak için kolları çoktan sıvadı.

Geçen yıl Sophia Loren ve Harvey Keitel konuk olarak katılmışlardı ya festivale, bu yıl da en az onlar kadar ünlü isimleri getirmek istiyorlarmış.

Festival ekibinin ilk aklına gelen ve en cok istedikleri isim Alain Delon olmuş. Nihayat ünlü aktörden festivalin kapanış töreni için söz almışlar.

Alain Delon 13 Nisan'da İstanbul'a gelecek, 14 Nisan Cuma akşamı yapılacak olan 25. Uluslararası İstanbul Film Festivali'nin Kapanış Töreni'ne katılacak ve kendisine Yaşamboyu Başarı ödülü verilecekmiş.

Peki Festival'in kapanışında Alain Delon var da, açılışına kim gelecekmiş biliyor musunuz?

İstanbul Film Festivali'nin açılışı çok gösterişli ve kalabalık olur, bu sene de özellikle 25. yıl olduğu için Lütfi Kırdar'da çok renkli bir açılış planlanıyormuş.

Festival'in açılış konuğu da İtalyan sinemasının en güzel oyuncularından biri olan Ornella Muti olacakmış. Ornella Muti de 31 Mart'ta Lutfi Kırdar'da yapılacak açılışa katılacak ve Emek Sineması'nda gösterilecek olan başrolünü üstlendiği Kırmızı Pazartesi'nin gösteriminden önce seyircilerle birlikte olacakmış.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 14.02.2006
586
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.