Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Orhan Boran'a müthiş jübile

Orhan Boran'a müthiş jübile

Türkiye'de 'Ayaküstü Gırgır' adı altında ilk talk şovu yapan Orhan Boran, önceki akşam Beşiktaş Kültür Merkezi'nin düzenlediği 'Orhan Boran Show'la son kez sahneye çıktı.

60 yıllık sanat hayatını jübileyle noktalayan Boran'ı, sanatçı dostları, sevenleri ve devlet erkanı yalnız bırakmadı. Sezen Aksu, Emel Sayın, Sertab Erener, Kenan Doğulu, Ferhat Göçer şarkılarıyla geceyi renklendirirken, Beyazıt Öztürk, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan da şovlarıyla izleyenleri güldürdü.

Boran da kendine has anlatımı ve esprileriyle, konukları geçmişe götürdü. Geceye Kültür Bakanı Atilla Koç, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah katılırken Başbakan Recep Tayyip Edoğan, Dışişleri Bakanı Abdullah Gül ve 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel geceye mesajlarıyla katıldı.

Beyazıt Öztürk, açılış konuşmasında Boran'ın yazdığı ve babasıyla ilgili anıların anlatıldığı bölümde gözyaşlarına hakim olamadı. Öztürk, Hilton Oteli'nden atılan havai fişekler nedeniyle konuşmasına ara verince, Cem Yılmaz'ın 'Yan tarafta düğünüm var' esprisi, duygu dolu dakikaların yerini kahkahalara bıraktı.
409
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.