Magazin

Oral seksin değil aşkın meyvesi

Oral seksin değil aşkın meyvesi

Angela Ermakova, Boris Becker ile yaşadığı "beş dakikalık aşk"ın perde arkasını anlatıyor.

Rus asıllı melez manken Angela Ermakova, 1999 yılında ünlü tenisçi Boris Becker ile yaşadığı beş dakikalık aşkın perde arkasını, 320 sayfalık kitapla dünyaya duyurdu. "Bir Nefeste" başlığını taşıyan kitabın kapağında Ermakova'nın, Becker'den olan kızı Anna ile büyük bir resmi göze çarpıyor.

Yıllardır dünya magazin basınının dilinde dolaşan ve Becker'e milyonlarca dolarlık fatura ödeten macera özetle şöyle:

Paspaslar arasında aşk: Becker, barda içkisini yudumlarken ben kız arkadaşlarımla masada oturuyordum. Sonra bakıştığımızı fark ettim. Yanına gittiğimde, ikimizin de birbirimizi istediğini anlamıştım. Barın tuvaleti istikametinde, bir köşede temizlikçilerin kullandığı geniş bir dolap gözümüze ilişti. İşte orada, paspaslar arasında Becker ile bayat bir seks değil, birkaç dakika sürmüş olsa bile gerçek aşk ilişkimiz oldu.

Sperm çalmakla suçlandım: Nobi Bar'daki birlikteliğimizden sonra, Becker ile uzun süre görüşmedik. Ancak karnım şişmeye başlayınca, foyam ortaya çıktı. Arkadaşlarım çocuğun kimden olduğunu sormaya başladı ve ben çok yakın saydığım tanıdıklarıma, babanın Becker olduğunu itiraf ettim. Birileri bu sırrı tutamadı ve konu basına yansıdı.

Esmer annenin sarışın çocuğu: Derken planlanan doğum anı geldi. Sabah gittiğim hastanede kızım Anna'yı gece yarısına doğru doğurabildim. Ben karma bir ailenin kızıyım. Bir köküm Afrika'da, diğeri Rusya'da. Mavi gözlü, sarışın bebeği getiren hemşire, bana acırcasına, "Merak etmeyin, doğumdan hemen sonraki renkler kalıcı değil. Birkaç ayda size daha fazla benzeyecektir" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 18.08.2007
509
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.