Magazin

'Öpüştüm diye dişlerimi söktü'

'Öpüştüm diye dişlerimi söktü'

Gönül Yazar'ın, işadamı Zeki Küçükberber ile ilişkisinde şiddete maruz kaldığı öne sürüldü.

Ünlü şarkıcının başından geçenleri yakınlarına şöyle anlattığı öğrenildi: "Antalya'da onun çiftliğindeydik. Bana 'Eski filmlerinden birini koy da izleyelim' dedi. Ben de 'Bir Gecelik Gelin' filmimi koydum. Filmde eşikten atlayıp, kocam olan aktörle öpüşüyordum. Zeki bunu görünce çılgına döndü. Videodan kaseti çıkartmak istedim. Bana 'Videoya elini sürme, antikadır, bozarsın' dedi. Bunun üzerine ben de 'O zaman sen de lap top'umdan elini çek' diye bağırdım. Sinirle ayağa kalktı ve 'Ağzındaki takma dişlerin parasını ben ödedim, onları bana geri ver' diyerek o kocaman elini ağzımın içine sokup, takma dişlerimi ağzımdan çıkarttı. O günden sonra bir daha görüşmedik. Zaten aramızda öyle sanıldığı gibi sevgili durumu da yoktu."

Zeki Küçükberber 8'inci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal'ın kızı Zeynep Özal'a hediye ettiği Jaguar marka otomobil ile gündeme gelmişti.

(Vatan)
Yayın tarihi: 19.06.2009
251
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.