Magazin

Öpüşme mi fısıldaşma mı?

Öpüşme mi fısıldaşma mı?

Star Tv'de yayınlanan Mega Magazin isimli magazin programı, Ece Erken ile Deniz Akkaya'nın eski sevgilisi Efe Önbilgin'in samimi görüntülerini yayınladı.

Programda şu iddialarda bulunuldu: Efe Önbilgin, sabaha karşı eğlendiği bir mekandan çıkarken Ece Erken'i gördü. Yakın markaja aldığı Erken'e sarılarak öpmeye çalışan Önbilgin'i, güzel sunucu elleriyle itmeye çalışsa da pek başarılı olmadı. Mekanın kapısında uzun süre bu şekilde kalan ikilinin, bir konuda anlaşmazlık yaşadığı açıkça görülüyordu. Önbilgin'in, eşiyle boşanma davası süren Ece Erken'le bu şekilde yakınlaşması, görenleri şaşırttı.

Ece Erken ise iddiayla ilgili olarak "Efe ile aynı marka cep telefonu kullanıyoruz. O gece yanlışlıkla benim cep telefonumu almış. Sonra telefonumu bana geri getirdi. Ayak üstü sohbet ettik. Yüksek müzik yüzünden konuştuğu anlaşılmıyordu bu yüzden kulağıma bağırıyordu. Zaten yanında kız arkadaşı vardı, aramızda kesinlikle bir ilişki yok" dedi.

(Vatan)
Yayın tarihi: 16.07.2009
261
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.