Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Öpülesi dudaklar

Öpülesi dudaklar

ABD halkı, Hollywood'un 'en güzel dudaklı' yıldızlarını belirledi. Birincilik tabii ki Angelina Jolie'ye verildi.

Hollywood'un yeni gözdesi Angelina Jolie'nin dudakları, 2 bin ABD'li tarafından 'en güzel' seçildi. 'Sky Movies' adlı İnternet sitesinin düzenlediği ankete katılan ABD'liler, erkek oyuncular arasında en öpülesi dudaklı ismin de Orlando Bloom olduğuna karar verdi. 'Truva' filminde Paris'i canlandıran Bloom'un ardından en güzel dudaklı ikinci erkek ise 'Truva'da Aşil karakterini canlandıran Brad Pitt oldu.

Keira takipte
Kadın yıldızlar arasında ikinci sıraya genç yıldız Keira Knightley yerleşirken, üçüncülüğü 'Kedi Kadın' Halle Berry aldı. En güzel dudaklı yıldızlar listesinin son iki ismi de 'Charlie'nin Melekleri' filmleriyle şöhretini pekiştiren Cameron Diaz ile Oscarlı oyuncu Charlize Theron oldu.

Clooney de listede
'Sky Movies' sitesinin anketine katılarak oy kullanan 2 bin ABD'li, güzel dudaklı erkekler sıralamasında 'Ocean's Twelve' filminin başrol oyuncusu George Clooney'e üçüncülük verdi. 'Büyük İskender' Colin Farrell dördüncü seçilirken, yakışıklı aktör Tom Cruise'un dudakları sonunculukla yetindi.
334
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.