Magazin

Öpemedi isyan etti

Öpemedi isyan etti

Sinem Kobal' kriterleri devreye girdi, Burak Özçivit isyan etti. Genç oyuncu, 'Küçük Sırlar' dizisinde Kobal ile öpüşme sahnesinin çekilememesinden rahatsız.

Güncellenme tarihi:
SİNEM KOBAL BURADA Dizide 'Su' karakterini canlandıran Kobal ile 'Çetin' karakterini canlandıran Özçivit yakınlaşıyor ve ikili öpüşüyor. Ancak Kobal, futbolcu sevgilisi Arda Turan ile ilişkisine zarar vermemek ve spekülasyona neden olmamak için dudak dudağa öpüşmek istemedi. Onun yerine Kobal, sadece yanağını öptürdü. Bu duruma rol arkadaşı Özçivit tepki gösterdi. Kobal'ı dudağının kenarından öpen oyuncu, "Benim için öpüşmek çok dert değil. Ama seyirci bunu bekliyor. Ve senaryoda da yazılıyor. Yasaklar yüzünden öpüşemiyoruz. Tabii ki yasaklar olmalı, olacak da. Ama bizim yaptığımız iş çok farklı. Günlük yaşantımızda olan olayları ekrana oluyormuş gibi yansıtmamız gerek. Bunun için bunu yapıyoruz. Senaristler yazıyorsa bu gerçekleşecek" dedi. Sinem Kobal, Arda ile ilişkisi başlamadan önce 'Romantik Komedi' filminde Engin Altan Düzyatan ile öpüşme sahnesinde rol almıştı. (Milliyet)
Yayın tarihi: 25.09.2010
227
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.